2737
2739

دوستای خوشگلم یه راهکار توی ذهنم دارم می‌خوام ببینم چقدرش شما توی زندگیتون انجام می‌دادین به نتیجه رسیدین؟

شوهرتون چقدر به روان روح سلامتت عاطفیتون احترام میذاره؟ شما چطور ؟ مسلما وقتی از روح روان درکتون کنه شماهم خوشحال هستین فید بک برگشت حال خوب به خودش برمیگردونین؛ 

من قبلاً تجربه نداشتم خام بودم فکر میکردم ازدواج خونه ماشین و.... گذشت شکست عاطفی بی احترامی های تو زندگیم داشتم باعث رشدم شد ازدواج نکردم مجرد موندم الان شش سال وارد رابطه ای نشدم خودم پیشرفت دادم بزرگ کردم ؛ مستقل شدم خونه ماشین کار و...الآنم دارم زبان میخونم برم پیش داداشم ؛ از اینها بگذریم خلا مادیم برطرف شد ؛ خلا عاطفی اذیتم میکرد ...دارم روی ابعاد روانشناسی روان عواطفم کار میکنم . خیلی بهتر شدم ... الان برای ازدواج موفقم چیزی که توی ذهن دارم اگر کسی پیدا کردم به دلم نشست دیدم به احساسات سلامت روح روانم احترام میذاره درکم می‌کنه آسیب بهم نمیزنه همچنین منم نسبت به اون همینطور ؛ اون فرد تو زندگیم نگه دارم اگرم که نه با احترام وارد هیچ رابطه نمیشم... 

خانم هایی که همسرتون آدم سالم به روح روانتون آسیب نمیزنه درکتون می‌کنه خودتون قبلا گذشتتون به خودتون اهمیت می‌دادین خودتون دوست میداشتبن واقعا عزیزان ؟ 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اصولا از اول همه چی مساعد بود..تلاشی نکردیم برای این مساعد بودن

همسرم بادرکن نسبت به تمام ابعاد زندگی

ولی اطرافم میبینم که خلا عاطفی واقعا هزاران بار شرف داره به بودن با کسی که روانتو آزار میده. تصمیم و عملکردت خیلی عاقلانه س..و تا شناخت نسبی نسبت به این افکار و طرز فکر طرف مقابلت پیدا نکردی توصیه میکنم گاردت رو حفظ کنی

فقط متعادل بودن باعث میشه تو این زمینه دچار وسواس فکری نشی..خلاصه کمال گرا بودن تو وجود خیلیامون هست اما آدمی با تمام کمالات ممکنه ب سختی پیدا شه و یا نشه

ایرادهای رفتاری قابل حل یا قابل تحمل و گذشت دودل و مضطربت نکنه

(ببخشید صرفا از روی تجربه گفتم)

دروغ ممکن است دنیا را دور بزند و به‌جای اولش برگردد ؛ اما‌در همین مدت، حقیقت هنوز دارد بند کفش های خود را میبندد تا حرکت کند !            «مارک تواین»
2728
اصولا از اول همه چی مساعد بود..تلاشی نکردیم برای این مساعد بودن همسرم بادرکن نسبت به تمام ابعاد زند ...

خیلی ممنونم دوست عزیزم از راهنماییت و صحبتت گلم کاملا تماما صحبتت درسته بله هیچ فرد بیست نیست صد نیست اما تقریبا تا پنجاه تا هفتاد درصد باید همدیگر درک کنن همدیگر بفهمن به همدیگه آسیب نزند . خودم گذشته تجربه داشتم طرف مقابل من درک نمی‌کرد باعث آسیب روحی شدید بهم شد سلامتم به خطر افتاد برای همین تصمیم گرفتم تنهایی بهتر از بودن با کسی که روح روانم اسیب بزنه برسه سلامت جسمم 

خیلی ممنونم دوست عزیزم از راهنماییت و صحبتت گلم کاملا تماما صحبتت درسته بله هیچ فرد بیست نیست صد نیس ...

تصمیم درست و خیلی خوبی گرفتی

اره با نسبت صحیح و منطقی مطمئنا آدم سالم رو میتونی پیدا کنی و با علم و تجربه ای ک دریاره آدما و روابط کسب کردی تشخیصش هم واست راحت تر میشه

امیدوارم خوشبخت تر بشی هرروز♥️ ☺️

دروغ ممکن است دنیا را دور بزند و به‌جای اولش برگردد ؛ اما‌در همین مدت، حقیقت هنوز دارد بند کفش های خود را میبندد تا حرکت کند !            «مارک تواین»
تصمیم درست و خیلی خوبی گرفتی اره با نسبت صحیح و منطقی مطمئنا آدم سالم رو میتونی پیدا کنی و با علم و ...

دوست عزیزم خیلی ممنونم از صحبتت وقتی که گذاشتی راهنماییم کردی خیلی برام ارزشمند بود امیدوارم این وقت بسه بهترینها عالی ترینها به زندگیت برگرده موفق خوشبخت پیروز شاد باشی عزیزم 

دوست عزیزم خیلی ممنونم از صحبتت وقتی که گذاشتی راهنماییم کردی خیلی برام ارزشمند بود امیدوارم این وقت ...

عزیزمی

شماهم همینطور♥️

2738