2737
2734
عنوان

شوهرم لجبازه کمک

103 بازدید | 6 پست

سلام خانوما

ما دیروز یه دعوایی داشتیم، مقصر همسرم بود، موضوع آن چنان هم بزرگ نبود ولی عادت داره موقع دعوا کولی بازی در میاره و الکی همه چیو گنده میکنه در نهایت خودش قهر کرد و ناراحت شد گذاشت رفت  

امروز با چن تا پیام و استیکر بوس برای آشتی پا پیش گذاشت منم دیگه ناز نکردم فقط گفتم باید در مورد نحوه‌ی دعوا و بحثامون حرف بزنیم و تجدید نظر کنیم، به هیچ وجه با لحن دعوا و بی احترامی نگفتم بخدا

اصلا نذاشت زبون باز کنم، باز شروع کرد کولی بازی و قهرو گذاشتن و رفتن، گفت تو اصلا لیاقت ناز کشیدن نداریو اصلا هیچ وقت نباید از تو عذرخواهی کرد دور برت میداره و این حرفا (اصلا ازم عذرخواهی هم نکرده بودا)

خیلی ناراحتم دلم شکسته، من یه زنم نیاز دارم یکم نازم خریدار داشته باشه

ولی باید کیلو کیلو ناز شوهرمو بخرم

آخه تا کی؟ بخدا خسته شدم

همیشه موقع دعوا من برای آشتی پا پیش میذارم یا اگه اون بیاد جلو در حد همین استیکر بوس، ابراز علاقه و عذرخواهی‌ای در کار نیست

مشکل من اینه که اصلا اجازه گفتگو برای حل مسئله نمیده، مسئله‌ای که حل نشه مدام بزرگ و بزرگتر میشه، هر چی اینا رو بهش میگم اصلا نمیفهمه  

حس میکنم یه جور فوبیا داره نسبت به دعوا و  از مادرپدر خودش تو کودکی دیده

تو زمان خوشی تون آروم بحث رو باز کن 

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

مامان من همینطوریه کولی بازی درمیاره یا ی حرفی رو ک زدم با لحن مسخره تکرار میکنه .... فکر نمیکنم درست بشو باشه آدم فکر میکنه لایق یه بحث منطقی ام نیست

حجاب فقط یه تیکه پارچه ست اما به من حس حریم شخصی داشتن میده🌱من عاشق شالامم وقتی میخوام برم بیرون همیشه چند دیقه بهشون نگاه میکنم از بس دوستشون دارم نمیدونم کدومو بردارم 🐝 اون سورمه ایه که بابونه داره ،، یا صورتیه که خامه دوزی شده ،، یا هدشال مشکی عزیزممم ،، یا اون شال کشی کرمی که خیلی به رنگ پوستم میاد ،، عاشق چینای زیاد روی مانتو عروسکیمم با رنگ پاستلیش 🍼،، یا اون پیراهن اسپرت که رنگ صورتی یکم زنونش کرده 🎀،، عاشق بلوز دامن هم هستم ولی هنوز جا نیفتاده☹️ ولی خب عیبی نداره بجاش میشه تا دلت بخواد هرچیزی دم دستته با سارافون مشکی ست کنی 🤓،، دلم میخواد همه رنگ های نود لاک و شال رو داشته باشم و با همدیگه ستشون کنم🤪 دلم میخواد همه مدل های حجاب رو داشته باشم ترکی عربی اندونزیایی ایرانی 🤪 وقتی از اینا حرف میزنم انگار تو دلم 🍯🍰🍫🍦 آب میشه✌🏻🥰👋🏻 حجاب شیرین ترین  و پینترستی ترین لباسیه که من دیدم💘🍬 پی نوشت: پیشاپیش عیدتون مبارک🥳🎂 مراقب کرونای جدید باشیم🧴🦠 من از سه تا دارو نتیجه خیلی خوبی گرفتم و تا بتونم معرفیشون میکنم قطره پرسیکا برای پوسیدگی و درد دندون روغن بنفشه بر پایه زیتون از سایت mte24 برای سفیدی مو که البته بیماری نیست ولی مثل معجزه بود سیاه شدنش ویتاگنوس برای درد پریود که تو همین سایت گفتن برای نازایی هم استفاده کردن ،، بعضیا دکتر نیستن تاجر درد و بیماری ان مراقب سلامتیتون باشین 🔫☹️ مامانا خیلی خیلی مراقب بلوغ زودرس بچه ها باشید🤧 دخترا حقوقتون رو قبل از ازدواج بگیرید⚖️ از دستفروش ها و کسب و کار های کوچیک حمایت کنیم✅خشکاله  درست کنیم✅  با هم قشنگ حرف بزنیم گفتار نیک مانند درختی پاک و پر برکت است( قرآن ۱۴:۲۴) چند تا تریک اقتصادی😅 نون تست رو از نون فانتزی ها بگیرید (نه بسته بندی مارک دار) شیر محلی از لبنیاتی بگیرید و خودتون ماست و پنیر درست کنید ، یسری چیزی مثل حبوبات و چای و ماکارونی و شوینده ها رو سالیانه یا فصلی بخرید ، لباس ( و حتی المقدور هیچ چیزی) آنلاین نخرید سعی کنید خریدهایی که هر ماه دارید رو از قبل بنویسید تا حواستون باشه بیشتر از اون مقدار خرج نکنید ❤️❤️❤️ اگه درباره مزونیدلینگ سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم راهنمایی کنم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مامان من همینطوریه کولی بازی درمیاره یا ی حرفی رو ک زدم با لحن مسخره تکرار میکنه .... فکر نمیکنم درس ...

خیلی سخته همش میگه من خودمو بدبخت کردم که با تو ازدواج کردم

من چه گناهی دارم آخه

اصلا بهم نمیگه از چی ناراحت میشه و از کدوم رفتارم بدش اومده

من که علم غیب ندارم  

خیلی سخته همش میگه من خودمو بدبخت کردم که با تو ازدواج کردم من چه گناهی دارم آخه اصلا بهم نمیگه از ...

من فقط به این نتیجه رسیدم که جواب بدم

غر میزنه میگه باز اینطوری کردی منم هر چیزی که اون انجام داده 

غر میزنه میگه من کثیفم میگم تو مطلقه ای 

راستش ولی فکر میکنم نحوه برخورد با شوهر باید فرق داشته باشه مثلا بگی من بدبخت ترم که زن یه ادم بی منطق شدم غرورش له میشه درحالی که باید احساس غرور رو از تو بگیره نمیدونم درکل ببین میتونی یجوری احترام گذاشتن رو بهش یاد بدی

حجاب فقط یه تیکه پارچه ست اما به من حس حریم شخصی داشتن میده🌱من عاشق شالامم وقتی میخوام برم بیرون همیشه چند دیقه بهشون نگاه میکنم از بس دوستشون دارم نمیدونم کدومو بردارم 🐝 اون سورمه ایه که بابونه داره ،، یا صورتیه که خامه دوزی شده ،، یا هدشال مشکی عزیزممم ،، یا اون شال کشی کرمی که خیلی به رنگ پوستم میاد ،، عاشق چینای زیاد روی مانتو عروسکیمم با رنگ پاستلیش 🍼،، یا اون پیراهن اسپرت که رنگ صورتی یکم زنونش کرده 🎀،، عاشق بلوز دامن هم هستم ولی هنوز جا نیفتاده☹️ ولی خب عیبی نداره بجاش میشه تا دلت بخواد هرچیزی دم دستته با سارافون مشکی ست کنی 🤓،، دلم میخواد همه رنگ های نود لاک و شال رو داشته باشم و با همدیگه ستشون کنم🤪 دلم میخواد همه مدل های حجاب رو داشته باشم ترکی عربی اندونزیایی ایرانی 🤪 وقتی از اینا حرف میزنم انگار تو دلم 🍯🍰🍫🍦 آب میشه✌🏻🥰👋🏻 حجاب شیرین ترین  و پینترستی ترین لباسیه که من دیدم💘🍬 پی نوشت: پیشاپیش عیدتون مبارک🥳🎂 مراقب کرونای جدید باشیم🧴🦠 من از سه تا دارو نتیجه خیلی خوبی گرفتم و تا بتونم معرفیشون میکنم قطره پرسیکا برای پوسیدگی و درد دندون روغن بنفشه بر پایه زیتون از سایت mte24 برای سفیدی مو که البته بیماری نیست ولی مثل معجزه بود سیاه شدنش ویتاگنوس برای درد پریود که تو همین سایت گفتن برای نازایی هم استفاده کردن ،، بعضیا دکتر نیستن تاجر درد و بیماری ان مراقب سلامتیتون باشین 🔫☹️ مامانا خیلی خیلی مراقب بلوغ زودرس بچه ها باشید🤧 دخترا حقوقتون رو قبل از ازدواج بگیرید⚖️ از دستفروش ها و کسب و کار های کوچیک حمایت کنیم✅خشکاله  درست کنیم✅  با هم قشنگ حرف بزنیم گفتار نیک مانند درختی پاک و پر برکت است( قرآن ۱۴:۲۴) چند تا تریک اقتصادی😅 نون تست رو از نون فانتزی ها بگیرید (نه بسته بندی مارک دار) شیر محلی از لبنیاتی بگیرید و خودتون ماست و پنیر درست کنید ، یسری چیزی مثل حبوبات و چای و ماکارونی و شوینده ها رو سالیانه یا فصلی بخرید ، لباس ( و حتی المقدور هیچ چیزی) آنلاین نخرید سعی کنید خریدهایی که هر ماه دارید رو از قبل بنویسید تا حواستون باشه بیشتر از اون مقدار خرج نکنید ❤️❤️❤️ اگه درباره مزونیدلینگ سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم راهنمایی کنم

اسی قبلا که تاپیک گذاشته بودی، من و هزار نفر بهت گفتیم، قبل از عقد برو مشاور حتمن. هنوزم دیر نشده، تو نی نی سایت هیچ کس نمیتونه درست راهنماییت کنه چون از جزئیات شما خبردار نیست. ولی حتمن برو مشاور و حرف بزن و حل کن. هنوز زیر یه سقف نرفتی اینطور، فکر کن بعدش هزار برابر میشه.

راستش همسرت منو یاد خواستگار قبلیم میندازه. اونم قهر میکرد سر هیچی.اصلا نمیومد بحث رو مثل یه ادم متمدن حل کنه. تهش خودش رو از همه چی مبرا میکرد. یجور که گیج میشدم حتی فکر میکردم حتمن بد باهاش برخورد کردم و ناراحت شده. خلاصه مشاور رفتم و دقیق تشخیص داد شخصیت خودشیفته است. اولش قبول نکردم. رفتن تو اینترنت خوندم دیدم همه کاراش دقیقا شخصیت خودشیفته است. راستش کارای همسرت دقیق منو یاد اون میندازه. حالا ببین برو مشاور و حرف بزن، حتی نحوه برخورد باهاش رو از مشاور بفهم. حتمااااا برو مشاور. دختر عزت نفست رو حفظ کن و مواظب خودت باش.