2733
2734
عنوان

خانما بیاین حالم بده

156 بازدید | 15 پست

چند شب پیش تب و لرز کردم شب 

فردا شبش باز سردرد شدید داشتم با دندون عقل سمت راست گلو درد و گوش درد 

حالا امروز باز خلط داشتم صبح با ابریزش بینی 

الان باز دوباره سر درد دارم گوش چپم درد میکنه از چشمام چرک میاد 

یعنی دارم دارم میمیرم از گوش درد چی بخورم خوب شه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740

همون دندون عقلت چرک کرده 

منم برا همین بیدارم

چای سیاه رو دم کن 

با نمک قاطی کن شور باشه مثلاً برا یه لیوان یک قاشق نمک بزن 

و هی تو دهنت بچرخون 

درد داره ولی بعدش آروم میشه

کلی  هم عفونت خارج میشه 

میترو نیدازول یا آمومسی سیاست و مفنامیک اسید داری بخور خوبه

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
اولش ولی گلو درد و تب و لرز داشتم که شوهرم گفت سرما خوردگیه 

احتمالش هست 

ان شاء الله زودتر خوب بشی

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2706