2737
2739

من فقط سوال پرسیدم و راهنمایی خواستم !! 

مثل اینکه اینجا آزادی بیان وجود نداره !!! 

فقط بیای تایپیک خاله زنکی بزنی راجع به مادرشوهر و خواهر شوهر و جاری و .. !!! 

خیانت شوهر و .... اینا هیچ مشکلی نداره ! 

اما سوال من مشکل داشت !!! 

متاسفم هم برای نی نی یاری که قفلش کرد ... هم برای اونایی که نخونده گزارش زدن !!! 

وای منم الان یه متن بلندبالا داشتم مینوشتم واسه استارتر یدفعه دیدم تاپیک ترکیده

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•

درست حدس زدی

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چرا واقعا ؟ گزارش زدن؟؟

فک کنم 

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•

نمیدونم ولی ادم که فقط نیاز جنسی نداره که بخاطرش ازدواج کنه همیشه هم که ۲۰ساله نمیمونی فکرکن ۳۵سالته و نیاز عاطفی داری نیاز به دوست داشتن و دوست داشته شدن داری اون موقع میخوای چجوری نیازتو رفع کنی؟

البته که الان کلا زوده برای ازدواجت

نمیدونم ولی ادم که فقط نیاز جنسی نداره که بخاطرش ازدواج کنه همیشه هم که ۲۰ساله نمیمونی فکرکن ۳۵سالته ...

خب من که نمیخوام ازدواج کنم چون خودمم معتقدم زوده و کلی هدف دارم ... 

معیارمم اصلا نیاز جنسی نیست ... خیلی چیزهای مهم تری هست که نیاز جنسی آخریشه ... 

فقط سوالم اینه : کسی که تا  آخر عمرش مجرد میمونه بنا به دلایلی مثلا  صورتش سوخته... چطوری نیاز جنسیش رو برطرف کنه ؟؟! تا ابد تفوا پیشه کنه و خودشو کنترل کنه تا به گناهِ کبیره ی خودارضایی مرتکب نشه؟؟!!! 

اصلا ازدواج یه بُعدش مگه نیاز جنسی نیست ؟ یعنی یکی بیاد به بدن تو دست بزنه حلاله و خدا دوست داره ... 

ولی خودت نیازتو رفع کنی اون گناهه ..‌ خب واسه چی ؟؟ دلیلش چیه؟؟!!! 

2738
خب من که نمیخوام ازدواج کنم چون خودمم معتقدم زوده و کلی هدف دارم ...  معیارمم اصلا نیاز جنسی ن ...

نمیدونم عزیزم ولی چندوقت پیش یجا از یکی شنیدم که اینکه جلوی خودتو بگیری و گناه کبیره نکنی برای خدا خیلی ارزش داره

خدا به فرشته ها عقل داده بدون شهوت و به حیوانات شهوت داده بدون عقل اما به ادم جفتشو داده و ادمی که بتونه با عقلش جلوی شهوتشو بگیره پیش خدا از فرشته هم بالاتره و... 

کاملا درسته🤍🤍

شاید بخاطر همینه که ما ادما بعداز گناهایی که میکنیم عذاب وجدان میگیریم چون تو ناخوداگاهمون میدونیم لیاقت و جایگاهمون چقدر بالاست و داریم از خودمون دریغش میکنیم