2737
2739

اعصابمممم دیگ خورددهههه

مثلا اومدم شهر غریب درس بخونم

هی میخاد برم بشینم پیشش

پا درد و دلاش بشینم

بشم دختر خودش

اه اه اه 

مثلا ی بشقاب غذا میگیره دستش ب بهونه اون میاد تا ۲صبح میشینه تو سر من

ن ب درسم میرسم

ن خواب راحت دارم

همش استرسسس بم میده

10 ساله مستاجرم سرجمع شاید ده بار صاحب خونه رو ندیدم 

خوشبحالت

من تنهام

درسم سخته خیلی پرو و پر توقعه

چون جاش خوبه نمیتونم ازینجا برم

کلی هم قلبش ضعیفه و حساسه نمیتونم ناراحتشم کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بهش بگو استادم تذکر داده باید از نه شب کلاس انلاین داربم تا یازده لعدش باید کارایی که هر روز از ما می خواد انحام بدبم تا سه صبح باید بغرستیم براش

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
2728

عزیزجان خیلی با مهربانی و سیاست سرتون رو بکنید توی کتاب ها و بفرمایید که امتحان دارید، خیلی باید تلاش کنید که درک کنن وقت خاله بازی ندارید و اگر دیدید درک ندارن، چاره ای جز ترک خانه نیست...به این سبک جلو بره، رسالت و اهداف تون رو در سایه ی علاقه ی ایشون به روابط همسایگی گم می کنید...

زمانی رو که در این وب سایت صرف تعاملات اجتماعی می کنم، زکات دانش و تجربه ای هست که در طول سال ها جمع آوری کردم و امیدوارم برای دیگران مفید باشه.        امیدوار هستم و توکلم به خداوند هست که صحبت نسنجیده ای نکنم که باعث آزرده شدن کسی بشه و اگر خدای نکرده چنین حرفی زدم، بدونید که هدفمند و آگاهانه نبوده و من رو به بزرگواری خودتون ببخشید.           لطفا اگر کامنت من برای شما مفید هست، برای ظهور حضرت صاحب الامر (عج)، شادی روح مادرم و مشکل بزرگی که در محل کارم دارم یک صلوات مرحمت بفرمایید.

در رو باز نکن بهانه بیار بگو خواب بودم روزا درس دارم شب ها باید زود بخوابم

چرا خوابگاه نگرفتی؟

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕
در رو باز نکن بهانه بیار بگو خواب بودم روزا درس دارم شب ها باید زود بخوابم چرا خوابگاه نگرفتی؟

وای خابگاه ک خیلی مزخرفههههه

خونه گرفتم راحت باشم

اییین ولم نمیکنهههههه

دیوونم کردههه

تتهاس منو برا تتهاییاش میخاد

فک کرده اومدم اینجا ک بشینم خاله زنک بازی دربیارم

نمیفهمه منو

انفدم روحش حساسا نمیشه چیزی بش گفت

هرچی بش میگم خیییلی درسام سنکینه نمیفهنه

در رو باز نکن بهانه بیار بگو خواب بودم روزا درس دارم شب ها باید زود بخوابم چرا خوابگاه نگرفتی؟

دقیقا همینکارو میکنم ولی انقددد پیگیر میشه و زنگ میزنه و پیام میده ک مجبورم جواب بدم

2738
وای خابگاه ک خیلی مزخرفههههه خونه گرفتم راحت باشم اییین ولم نمیکنهههههه دیوونم کردههه تتهاس منو ...

در رو باز نکن دیگه بعد پرسید چرا باز نکردی بگو حموم بودم ، خواب بودم ....چند شب که بفهمه شبا زود میخوابی در رو باز نکنی نمیاد دیگه

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕