2733
2734
عنوان

بعد از یه ماه عقد کرد

205 بازدید | 14 پست

خاستگارم مطلقه بود 

اون ۳۰ سالش بود من ۲۰ 

اون تریلی داشت و روش کار میکرد 

من دانشجو ام

تو عقد جدا شده بود ۴ سال عقد بودن خانوادم اول راضی نبودن ولی من خودم گفتم میخامش 

اخلاقش خوب بود 

وضع مالیش خوب بود خونه ماشین 

۴ ماه با هم حرف زدیم در ارتباط بودیم 

اتفاقی فهمیدیم که دیابت داره نوع ۲ 

چون چاق بود و ارث از مادرش بود 

قبلش هم باهاش دعوام شده بود سر حرف مادرش ولی اون طرف منو هیچ وقت نگرفت همش میگفت مادره

هم این بحثارو داشتیم حس میکردم پشتم نیست 

هم دیابتش 

هم فشار خونوادم 

هم حرفای مردم 

همه  اینا باعث شد همه وسیله هاشو جمع کنم برم بدم به خالش

مادرش هم گفته بود که ما خیلی خرج کردیم باید پول رستورانارو هم بدی با این حرف مادرش خیلی  دلم شکست 

ولی ته ته دلم یه حسی بود 

یه ماه گزشت

اومدم دانشگاه دقیقا ۲۶ روز بعد از بهم خوردن 

استوری یکی از همشهریا رو باز کردم که عکس عقدش بود  با دختری که دو سال از من بزرگتر بود.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ناراحت شدم نه برای شما برای اون دختر

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
2740

بالاخره هرکاری بی حکمت نیس سنت که کمه ان شاالله موقعیت خیلی بهتری نصیبت بشه

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه...پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا. یدونه صلوات مهمونم میکنی🌷🌷
چرا قبول کردی زن مطلقه بشی

خودم حقوق دارم دبیری میخونم . خاستگار داشتم ولی متوسط بودن مالی وقتی این اومد با خودم گفتم چرا بدبختی بکشم با همین ازدواج میکنم همه چی شم آماده

احمقم میدونم  

وای چقدر خودتو کوچیک میکنی حالا انگار چه تحفه ای بوده همون بهتر رفت ولی ببین چقدر تو خودتو آوردی پایین که اون واست کلاس گذاشته 

میدونم شوهر کمه و نیست ولی تو رو خدا دیگه انتخاباتون جوری نباشه که بگین کوفت باشه شوهر باشه 

خودم حقوق دارم دبیری میخونم . خاستگار داشتم ولی متوسط بودن مالی وقتی این اومد با خودم گفتم چرا بدبخت ...

همچی پول موقعیت نیست اینو یاد بگیری تو زندگی مشترک باید خودمون بسازیم 

اخه براچی ی تحقیق نکردید هم تو هم اونی که الان ازدواج کرد باهاش 

لطفاً لطفاً اگه موقعیت پیش آمد طرف صفرم بود و ازدواج اولش می‌شدی همون رو انتخاب کن خیلی بهتر تا بخاطر موقعیت کسی باهاش ازدواج کنی 

2706