2733
2734
عنوان

حاضرید بخاطر خواسته ی خودتون اسپرم اهدایی بگیرید

| مشاهده متن کامل بحث + 7832 بازدید | 280 پست
سرتو گرم کن خیلی وقتا وقتی خدا به دادت میرسه که رهاش کردی 

پارسال سرکار میرفتم

امسال مجدد میخوام برم تو درمان بخاط همین نشد برم سرکار و استعفا دادم

هنوزم پیگیرمه ک برم سرکارشون اما دیگه حس کارکردن هم ندارم

الان تقریبا ۵ ماهه بیکارم

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون قشنگم انشالله بهترین ها برات رقم بخوره  خیلی مهربونی  انشالله دلت شاد و لبت خندون ...

همچنین عزیزممم مهربونی از خودته خیلی خانومی

منم امیدوارم ب خواسته ای ک داری برسی  لیاقت بهترینا رو داری  ❤️👌

من به خواسته هایم قول رسیدن دادم🌈
همچنین عزیزممم مهربونی از خودته خیلی خانومی  منم امیدوارم ب خواسته ای ک داری برسی  لیاقت ...

🥺🫂❤️‍🩹

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
2742
دقیقا هیچ اطلاعاتی نداره ازم پرسید میشه این کارو کرد منم دلیل ژنتیک اوردم ک نمیشه نخواستم دلش از ا ...

کاملا درکت میکنم اره فهمیدم مردم بلدن فقط قضاوت کنن.

ناراحت نشو این روزام میگذره 🌻🌱

کاملا درکت میکنم اره فهمیدم مردم بلدن فقط قضاوت کنن. ناراحت نشو این روزام میگذره 🌻🌱

🙂🙂

خیلی ارومم کردی 

انشالله به هرچی میخوای برسی قشنگم♥️

🙂🙂 خیلی ارومم کردی  انشالله به هرچی میخوای برسی قشنگم♥️

خوشحالممم از این بابت🦋❤️

مرسی گلم من میخام تو ب خواسته ت برسی لبخند بزنی دوستم

عزیزم من تایپیک اتو خوندم بنظرم طلاق بگیر اگه اینقد بچه میخوای . بچه خوده ادم چیزه دیگه است . میدونم چقد دلت بچه میخواد. همین الان برو دنبال رویایه مادر شدن چون بعدا که یائسه شدی نمیشه من اگه جات بودم همین کارو میکردم . اینجوری یا خاله میشی یا عمه میشی یا اگه بچه به سرپرستی بگیری مادر خونده میشی . از گوشت و خون ادم چیز دیگه است 

شعار من . باجاهیلین وارد بحث و جدل نشو یا سخن شما سر به اسمان خواهد رفت یا مثله انها خواهید شد 
2740
عزیزم من تایپیک اتو خوندم بنظرم طلاق بگیر اگه اینقد بچه میخوای . بچه خوده ادم چیزه دیگه است . میدونم ...

شرایط طلاق ندارم

چون مامان بابامم جدا شدن

بابام نمیزاره مستقل باشم خونه ی جدا بگیرم 

جدا شم باید برم پیش بابام ک خودش زن داره

از طرفی هم واقعا همسرم خوبه مشکل دیگه ای نداره

ولی میترسم ، بزرگترین حسرت زندگیم مادر نشدنمه 💔

تو پیری هم نمیخوام ، الان ک جوونم میخوام 

امشب افسوس خوردم، کاش مجرد میبودم

ولی صد خیف ک نشد 

مجبور شدم بخاطر طلاق مامان بابام زود ازدواج کنم، چون با نامادری نمیساختم

شرایط طلاق ندارم چون مامان بابامم جدا شدن بابام نمیزاره مستقل باشم خونه ی جدا بگیرم  جدا شم ...

اگه خوبه میزاره تو مادر بشی یا از اسپرم اهدایی بگیری . مگه قبلا دست روت بلند نکرد ؟

شعار من . باجاهیلین وارد بحث و جدل نشو یا سخن شما سر به اسمان خواهد رفت یا مثله انها خواهید شد 
عزیزم الان موقع اذان صبحه برات دعا کردم ان شاالله خدا بهترینارو قسمتت کنه...

ممنون قشنگم 🥹🫂

انشالله بهترین ها برات رقم بخوره 

اگه خوبه میزاره تو مادر بشی یا از اسپرم اهدایی بگیری . مگه قبلا دست روت بلند نکرد ؟

من ۶ سال پیش درخواست طلاق دادم 

بعد یکسال رجوع کردم بهش ( مجبور شدم یعنی)

ولی از وقتی اشتی کردیم خیلی خوب شده انگار با فرد جدیدی ازدواج کردم

قبل قهرم زندگی خیلی جهنمی داشتم

من ۶ سال پیش درخواست طلاق دادم  بعد یکسال رجوع کردم بهش ( مجبور شدم یعنی) ولی از وقتی اشتی کر ...

بخاطره بقیه از رویات دست نکش میدونم راه سختیه ولی تلاشتو کن به هر دری شده بزن همه ی راه ها رو امتحان کن بلاخره جواب میگیری 

من ۶ سال پیش درخواست طلاق دادم  بعد یکسال رجوع کردم بهش ( مجبور شدم یعنی) ولی از وقتی اشتی کر ...

پس خودت چی میشی 

2706