2733
2734

من یکم پول دارم درحد ۱گرم ونیم میخوام بگیرمطلا بنظرتون بازم ارزونتر میشه تا کی صبرکنم؟ چن روز پیش۲گرم خریدم گرمی ۳۸۶۰ افتاد بااحرت الان میگم وایسم یا نه بخرم بنظرتون ارزونتر میشه تاچقد؟

سلام عزیزانم 

الان طلا اومده پایین؟؟؟ میگن پایین تر هم میام راسته؟

میشه واسه شفای مامانم و و ازدواجم با نامزدم اول اسمش mهست و اول اسم خودمH سه حمد بفرستید؟❤️خیلی محتاج دعاهاتون هستم😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یه کاربری دیگه داشتم بنام خانوم ناشناس 

گلومو پاره کردم از بس گفتم نخرید میاد پایین. تا 3200 میاد پایین 🙃

وَالـْـعـَـصـْـر کـِه بــی عـِشْـــقِ تـْـو، مـَن خُـسْـرانـَـم♥️
نخر فعلا طلا تا مرز ۳ تومن هم میرسه

سام عزیزم چ موقع میرسه؟

میشه واسه شفای مامانم و و ازدواجم با نامزدم اول اسمش mهست و اول اسم خودمH سه حمد بفرستید؟❤️خیلی محتاج دعاهاتون هستم😭
2740
واقعا چ موقع تا ۳۲۰۰ و ۳ میرسه؟ درسته پولم کمه ولی خدایی ۲گرم خریدم خیلیگرون..الانم درحد ۱گرم ونیم ...

بدون اجرت بخر

gallery_fantezijat پیج اینستامه مامانا . کلی استند اسم و گیفت شمع برای تعیین جنسیت و جشن اسم وجشن تولد  دارم برای بچه های نازتون
بدون اجرت بخر

یعنی پایین نمیاد؟اخه منم خیلی ب پول نیازداره شوهرم ولی میگم پول خرج میشه الکی خودم برا شهریه دانشگام کنار گذاشتم ولی میگم بدم طلا بی اجرت حالا چکارکنم الان بخرم یا تا کی وایسم چون ضررکردم رو انگشتر۲گرم ک خریدم

یعنی پایین نمیاد؟اخه منم خیلی ب پول نیازداره شوهرم ولی میگم پول خرج میشه الکی خودم برا شهریه دانشگام ...

والا این پیجای طلا فروشی رو که دارم میگن الان وقت خرید طلاس و میخواد بالا بره

gallery_fantezijat پیج اینستامه مامانا . کلی استند اسم و گیفت شمع برای تعیین جنسیت و جشن اسم وجشن تولد  دارم برای بچه های نازتون
2706