2733
2739

کسی معجزه دیده ؟؟

نذر مجربی سراغ ندارید

تو رو خدا دعا کنید برای کسایی ک عزیزشون جلوی چشمشون بیمار افتاده و نمیتونن برای بهبودیش کاری انجام بدن 🥺

دوام‌الحال‌من‌المحال🌱هیچ حالی دائمی نیست رفیق❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب بستگی داره Gcs چند باشه و اسیب وارده به مغز تا چ حدی باشه قابل برگشت باشه یا غیرقابل برگشت

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2740

نظر کن ۴۰روز سوره واقعه بخون

برای مریض من که جواب نداد فوت کرد ولی حداقل خودم به آرامش روحی رسیدم

انشالله برای شما جواب میده حاجت روا میشی

مشکل اصلی جوان ایرانی ، فقط خانواده ایرانیه!! اینقدر مغز بچه هاتونو نخورید ، هر روز نپرسید نتیجه کنکور چی شد ؟ صاحب کارت چی گفت ؟ کی برمیگردی خونه ؟ چرا ازدواج نمیکنی ؟ چرا به فکر ایندت نیستی؟کجا میری؟ دوستات کی هستن؟ چرا دیر اومدی ؟ کجا رفته بودی ؟ چرا این همه خرج کردی ؟با کی چت میکنی ؟ چرا به فکر مهاجرتی ، همین جا بمون ! چرا گوشی دستته ؟این چه لباسیه پوشیدی ؟چرا اینقدر تنگه کوتاه ؟ برو ازمون استخدامی شرکت کن  یه جا قبول شی حقوق کارمندی بگیری با بیمه !!! نخواستیم بابا نخواستیم من نمیخوام کسی نگران من باشه !! اینقدر از این سوال ها نپرسید که مجبور بشیم دروغ بگیم و شما جواب سر بالا بشنوید! چرا بعضی از پدر و مادرها راز نگه دار نیستن ، یک کلمه حرف بزنی باهاشون عمو ، دایی ، خاله و عمه خبردارمیشن از شبکه های خبری به طور رسمی اعلام میشه !! این است نمونه بارز خانواده ایرانی💔 نمیزارید استعداد بچه هاتون کشف بشه!
خب بستگی داره Gcs چند باشه و اسیب وارده به مغز تا چ حدی باشه قابل برگشت باشه یا غیرقابل برگشت

پنج ماه پیش تصادف کردن ی بار بهوش اومدن و دوباره الان تقریبا سه ماهه تو کماهست

سطح هوشیاری ۶و۷ 

تو مرحله اول گفتن اسیبی ب مغز وارد نشده 

دوام‌الحال‌من‌المحال🌱هیچ حالی دائمی نیست رفیق❤️

احساس ناامیدی رو بذارید کنار و وقتی میرید ملاقاتش باهاش حرف بزنید انگار نشسته و میشنوه صبور باشین و به خدا توکل کنید متاسفانه ممکنه این مرحله طولانی باشه.

و خدایی دارم که در این نزدیکی است.
2706