2737
2739

سلام

از وقتی یادمه دلم میخواست ازدواج کنم 🤌

بعد از ۲۹ سال عمری که از خدا گرفتم هنوز مجردم

قطعا حکمتی داره حس میکنم یه چیزایی هست که باید یاد بگیرم و این ازدواج رقم بخوره 

مثلا یکی از حکمتاش اینه که الان میدونم چقد نیاز به تغییر دارم قبلا همیشه یه سر تمام مشکلاتمو به ازدواج ربط میدادم یا حداقل وقتی منطقی فکر میکردم میگفتم شاید همش نه اما بخشی از مشکلاتم قطعا با ازدواج حل میشه زندگیم انگیزه ی قوی تری به خودش میبینه و ... اما الان مطمئنم اشتباه میکردم من برای درس خوندن برای پیشرفت تو هر چیزی برای زیباتر شدن برای سالم تر زندگی کردن برای وزن کم کردن و رسیدگی به خودم و هزار چیز دیگه نمیتونم روی همسرم حسابی باز کنم چون اونم دقیقا به همون اندازه ای که من دنبال تکیه گاه میگردم دنبال انگیزه و حامی میگرده😃😃😃

هعی شانس خواهر

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740

من همزمان که به ازدواج فکر میکنم و دوسش دارم

همونقدرر و حتا بیشتر هم از ازدواج میترسم

خیلی ترسناکه خیلی حرکت و تصمیم بزرگیه 

خیلی مسئولیت و مشکلات عجیب غریبی به دنبال داره عمیقا که فکر میکنم نمیدونم اصلا میتونم از پسش بر بیام یا نه 

اما خب دلم هم میخاد به تحولی در زندگیم بیاد و چیزی جز ازدواج نمیشه

2706