2733
2739
عنوان

بچه ها بنظرتون حق با منه یا زنداداشم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3401 بازدید | 103 پست
اون دیگ چ پروئه تعارف ک ندارین ی پیام بده ب داداشت بگو من دوسندارم رفتوآمد کنیم دیگ خونم نیاین تا ...

عزیزم ایشون کلا خیلی اهل مهمونی دادن نیست . ولی اونش به من ربطی نداره . من کلا دوس ندارم برادرم بیاد . اونم این برادرم🫠

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزیزم ایشون کلا خیلی اهل مهمونی دادن نیست . ولی اونش به من ربطی نداره . من کلا دوس ندارم برادرم بیاد ...

رک بهش پیام بده بگو خوشم نمیاد بیای خونم 

رودربایستی داری مگ

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
وآقا نه خواهرشوهر  بدجنسی  هستم ، نه به عروسمون کار دارم . اما واقعا از برادرم  حس خو ...

برادرتم فهمیده خوشت نمیاد ازش منتها دوست داره بیاد مفت بخوره 

من با اینکه الان داداشم همش بهم خوبی میکنه ولی مستقل شدم میخوام کامل کاتش کنم از زندگیم بدی های گذشتش با هزاران کیلو طلا و کهکشان ها خوبی از قلب من پاک نمیشه 

زنشم عین خودش 

خودمو به خاطر هیج کس عذاب نمیدم نه به زنش محل مبدم نه خودش 

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
2728
خونه خواهراتون  هم بی دعوت و سرزده میره؟ اونا  وقتی سرزده میره چطور پذیرایی میکنن ؟شام و ...

آره اونجا هم سر زده میره . اما اونا خیلی براشون فرقی نداره چون با داداشم  اوکی هستن

برادرتون چراقبلا  فقط با شما خوب رفتار نمیکرده ؟ بقیه خواهراتون از برادرتون بزرگتر بودن؟

برادرم از من بزرگتر و از خواهرای  دیگم کوچیکتره . ببین  باورت نمیشه یک بار منو جوری کتک زد ، که اگه میرفتم پزشکی قانونی  طول درمان بهم میدادن . اما مامانم حتی منو دکتر هم نبرد

2740
شاید چون نمیری خونشون اینطوری فکرمیکنه

نه . چون عروس جدیدمون  چند بار اومد پیش من نشست شروع کرد به بگو و بخند . اینم حساس شده . عروس جدیدمون  یک کم رفتارش گرم‌تر هستش ، و اینکه چون جدید اومده ، زنداداشم  یک کم گارد گرفته

با مامانتم باید قطع رابطه کنی  به خاطر آرامش خودت  اینا خانواده و فامیل نیستن ، سم هستن& ...

آره بخدا . هر وقت بهش فکر میکنم تمام تنم درد میگیره . بخدا روزی که ازدواج کردم . حس یک پرنده ی آزاد رو داشتم

شما چجوری قطع رابطه کردی ؟

فعلا خونه بابامم دارم برا وکالت میخونم 

با خودش گاهی مجبورا حرف میزنم همش دنباله جبرانه ولی به زنش محل نمیدم ‌که اگر خونه خریدم پا نشن بیان البته اگر بیان رک و صریح میگم نیاید خونم 

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲