2737
2734
عنوان

بچه ها بنظرتون حق با منه یا زنداداشم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3401 بازدید | 103 پست
اسی از خود آزاری خوشت میاد  به مادرت بگو اینو ورنداره بیاره خونت طرف حتی آداب اجتماعی هم بلد ن ...

ببین دعوت هم کنه نمیرم . صد بار به مادرم گفتم تو رو خدا سر زده کسی رو خونم نیار . اما چون این داداشم رو دوس داره ، میبره و میاره 

نه . چون مطمئنم برادرم  چرت و پرت و اراجیف  تحویل اون بیچاره داده . منم برام مهم نیست . چو ...

به نظرم وقتی میان خونتون اونم سرزده ،دیگه براشون شام و نهار درست نکن ،یه پذیرایی معمولی بکن،بخصوص اینکه اونا فقط میان خونتون و شما خونشون نمیری 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
به نظرم وقتی میان خونتون اونم سرزده ،دیگه براشون شام و نهار درست نکن ،یه پذیرایی معمولی بکن،بخصوص ای ...

باید از این به بعد این کار رو بکنم . انگار هر چی خوبی میکنم بدتر میشه 🫠🫠

2740
ببین دعوت هم کنه نمیرم . صد بار به مادرم گفتم تو رو خدا سر زده کسی رو خونم نیار . اما چون این داداشم ...

درسته حساب داداشت از زنش جداست....به نظرم با زنشم حرف نزن فقط پذیرایی و سلام علیک بزار پاش بریده بشه وقتی بی احترامی میکنه لایق احترام نیست 

و با مادرتم اتمام حجت کن بگو اگه دوسم داری اینا رو نیار ور دل من عذابم بده اگه لازمه یکم سر و صدا کن خیلی شما صبور و نجیبی ضربه میخوری دو روز دیگه انواع و اقسام ناراحتی های روحی رو دوز از جون میگیری 

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
خواهرای دیگتو چی اونا رو دعوت میکنه

آره با اونا رفت و آمد داره . البته بگم ، خیلی دوس داره با من اوکی بشه ولی خب من نمیخوام . چون خوشم نمیاد برادرم پاش تو زندگیم باز بشه . خواهرای دیگمم  کلا سالی یک بار دعوت میکنه . 

ببین دعوت هم کنه نمیرم . صد بار به مادرم گفتم تو رو خدا سر زده کسی رو خونم نیار . اما چون این داداشم ...

مامانت عقلش نمیکشه ،تو که عقلت میکشه 

هر سری میان بلند نشو غذا آماده نکن ،یه خط درمیون بگو کار دارم ، وقت دکتر دارم ، جایی دعوتم 

مثل اینکه خودتم دوس داری هی این جماعتو ببینی 

نه دعوت نکرده . چون خودش هم انگار میدونه من نمیرم . ولی اون براش مهم نیست . خودش میاد

اون دیگ چ پروئه

تعارف ک ندارین ی پیام بده ب داداشت بگو من دوسندارم رفتوآمد کنیم دیگ خونم نیاین

تا الان بخاطر زنت هیچی نگفتم دیگ نیا

چ پرو هی میاد لااقل یبار دعوتت کنه .درست شما نمیری خب اون شعور داشته باشه دعوت کنه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
درسته حساب داداشت از زنش جداست....به نظرم با زنشم حرف نزن فقط پذیرایی و سلام علیک بزار پاش بریده بشه ...

وآقا نه خواهرشوهر  بدجنسی  هستم ، نه به عروسمون کار دارم . اما واقعا از برادرم  حس خوب نمیگیرم 🥲

آره با اونا رفت و آمد داره . البته بگم ، خیلی دوس داره با من اوکی بشه ولی خب من نمیخوام . چون خوشم ن ...

خونه خواهراتون  هم بی دعوت و سرزده میره؟

اونا  وقتی سرزده میره چطور پذیرایی میکنن ؟شام و نهار درست میکنن؟

آره با اونا رفت و آمد داره . البته بگم ، خیلی دوس داره با من اوکی بشه ولی خب من نمیخوام . چون خوشم ن ...

خب اونا رو دعوت میکنه ،به تو نمیگه بیا؟خود زنداداشم نمیگه پس ابن خواهرت چی؟،

مواظب روح و روانت باش ،،هرکس و هر چیز ک باعث به هم خوردن روحیت میشه ازش دور شو

ول کن جهان را ؛قهوه ات یخ کرد.....
2706