2737
2739
عنوان

بچه ها بنظرتون حق با منه یا زنداداشم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3401 بازدید | 103 پست
داداش منم عین سگ بود انقد اذیتم کرد ک خدا میدونه فقط (الانم داره تاوان کاراشو پس میده)  نذاشت ...

خدا خانوادت  رو برات حفظ کنه عزیزم . من دست خودم نیست . نمیتونم با برادرم رفت و آمد کنم . یاده کارای گذشتش  میوفتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا تو ناخواسته ب داداشت بدی میکردی اگه همین زنداداشم میاد آتیش بیار معرکه و بنزین می‌ریخت تو آتیش ...

آخه واقعا کاری به کارش نداشتم . مدام هم توی ذهنم با خودم گفتم که خوب رفتار کنم که سو برداشت نشه 

2742
واقعا نمیدونم یک لحظه چش شد

با اون داداشی که تو داری خیلی هم بعید نیست زن بیچاره دچار اختلال روانی شده باشه 

ولی تو مسئول روان این و اون نیستی ، سعی نکن خودتو براش سفید کنی و محبت اضافه بر سازمان کنی که بعد نتونی همون مدلی ادامه بدی ، تو خودت هر چی هستی عادی همونو ثابت نگه دار اون به مرور شخصیتت دستش میاد خودشو باهات وفق میده 

2738

چقدر پرو تشریف داره.حالا عروسای نی نی سایتی نخورن عروس عین مار خوابه معلوم نیس کی نیشت بزنه.برادرتم که عین داداشه......منه

از همه چیز خستم💔اکثر کامنتهای منو با لحن مهربون و بدون نیش و خشونت کلا بخون(⌒‐⌒)
با اون داداشی که تو داری خیلی هم بعید نیست زن بیچاره دچار اختلال روانی شده باشه  ولی تو مسئول ...

من کاملا عادی با زنداداشم  رفتار میکنم . اما اون حس میونه من بین اون و جاریش  فرق گذاشتم

چقدر پرو تشریف داره.حالا عروسای نی نی سایتی نخورن عروس عین مار خوابه معلوم نیس کی نیشت بزنه.برادرتم ...

والا مار رو نمیدونم . اما برام جالبه . من تو این ۳ سال که ازدواج کرده یکبار هم خونش نرفتم . اونم بخاطر برادرم . اما ایشون سر زده هم اومد، اما بازم من اصلا کاری بهش نداشتم

2706