2737
2739

پارتنرم قرار بود رسید خونه بهم خبر بده و میخواستیم فیلم ببینیم..خبری نشد ازش الان بعد از حدود دو ساعت زنگ زدم ج نداد نگران شدم اصلا پیش نمیاد که ج نده!!! ینی کجاست داره چیکار میکنه استرس گرفتم. بهش پیام دادم هنوز ج نداده دوباره بزنگم؟ وای حالم خوب نیست.

کنجکاو در حوزه ارتباطات=کاربری تحقیقات من😁 اگه درخواست دوستی میدم هدفم فقط راهنمایی‌ و مشورت گرفتنه.

شب جمعه ام نیست 

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖        الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیگه یا خوابیده یا پیچونده

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP
2728

ولش کن بابا پارتنره شوهرت که نیس عجب حوصله ای دارینا 

نمیدونم چرا حوصله ام نمی کشید با پارتنر اینا حرف بزنم اصلا خوشم نمیاد ولی دیگه الان شوهر دارم مجبورم

از زندگی آموختم هیچ چیز از هیچکس بعید نیست
عزیزم کلا دوساعته دیگه پیام میده ایشالا حالا اینجا که داری میگی چقد نگرانشی ولی هیچ وقت پیش خودش نشو ...

چرا.

اتفاقا من همیشه نشون میدم.

کنجکاو در حوزه ارتباطات=کاربری تحقیقات من😁 اگه درخواست دوستی میدم هدفم فقط راهنمایی‌ و مشورت گرفتنه.
2738
دیگه یا خوابیده یا پیچونده

گفت با رفیقش رفتن دور زدن یادش رفت خبر بده..چقد حرصم گرفت از کارش

گفت با رفیقش رفتن دور زدن یادش رفت خبر بده..چقد حرصم گرفت از کارش

ولش کن بگیر بخواب

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP
خیلی زیاده روی نکن چون دوس پسرته میگما وگرنه شوهر یا نامزد فرق داره پسرا وقتی خیلی توجه و محبت یانگر ...

معذرت خواهی کرد گفت از این به بعد بیشتر حواسم جمع میکنم.

🙄

ولش کن بگیر بخواب

اعصابم خورد شد از اینکه فراموش کرد 🙄 اخه همیشه خبر میداد لنتی. شایدم از قصد نگفت چون یکم رو بیرون رفتن با دوستاش حساس شده بودم یه کوچولو 🤏🏼

وای حرصم گرفت نباید یادش میرفت. اخه چرااااا 🤦🏻‍♀️

خیلی زیاده روی نکن چون دوس پسرته میگما وگرنه شوهر یا نامزد فرق داره پسرا وقتی خیلی توجه و محبت یانگر ...

گفت متوجه زنگ گوشیش نشده