2733
2734

دیشب خونه شون دعوت بودیم خیلی ما اخت بودن خیلی زیاد.گفتیم چی شده همه ش گفتن هیچی اینا.اخرش فهمیدیم به شوهرش که نظامیه گفتن ماه اینده بره شهرستانی که از تهران 2 3 ساعت فاصله ست.عموی منم سمت داره تو نظام ما بهش گفتیم و کارش رو حل کرد که تهران بمونه و به حز اون یه مببلغی حق ماموریت دریافت کنه.من به خواهر شوهرم مسیج دادم که چی شد همسرت با عموم صحبت کرد اوکی شد؟که جواب نداد و اصصصصصلا تشکر نکردن از من یا همسرم

حق دارم به شدت ناراحت بشم ایا دارم حرص می خورم 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بعضی ها لیاقت خوبی و اینکه به خاطرشون رو بزنی به کسی رو ندارن 

کاربری دس دو نفره من و مامانم                                   تو نباشی همه زندگی سر و ته وارونه واااارهههه                     میشه برا سلامتی داداشم صلوات بفرستین؟ میشه دعا کنید زود خوبش بشه؟❤🙏🏻
2728
شاید ندیده هنوز ،،زود قصاوت نکن

وقتی خبر دار می شی کار به اون مهمی رو برات حل کردن ماها که همون موقع از ذوق زنگ می زنیم از طرف کلی تشکر می کنیم

منطقی نیست این رفتارش به نظرم

2738
شاید ندیده ولی اگه دیده و جواب نداده و قصد تشکرم نداره دیگه براشون کاری انجام نده

اخه وقتی خبر به این مهمی می شنوی همون موقع زنک می زنی از طرف تشکر می کنی 

یه هفته بعد می خواد زنک بزنه اخه

دارم دققققق می کنم اشتباه کردم می گم به عموم زنگ بزنم بگم کنسلش کن?

دقیقا اشتباه کردی هیچ وقت کوپن خودت رو خرج همچی ادمی نکن ولی الان کاریه که شده اگه بگی کنسل کن جلو شوهرت و هم جلو عموت بد میشع 

کاربری دس دو نفره من و مامانم                                   تو نباشی همه زندگی سر و ته وارونه واااارهههه                     میشه برا سلامتی داداشم صلوات بفرستین؟ میشه دعا کنید زود خوبش بشه؟❤🙏🏻
اخه وقتی خبر به این مهمی می شنوی همون موقع زنک می زنی از طرف تشکر می کنی  یه هفته بعد می خواد ...

کلا از اول اشتباه کردی عزیزم خودتو درگیر مشکلات دیگران نکن کم پیدا میشن ادمایی که فرق لطف با وظیفه رو بدونن

دقیقا اشتباه کردی هیچ وقت کوپن خودت رو خرج همچی ادمی نکن ولی الان کاریه که شده اگه بگی کنسل کن جلو ش ...

همسرم اصرار کرد که به عموت بگیم الان خودشم ناراحته که چرا این رفتارو کردن

انگار منو دعا جادوم کردن همه ش می گم من دیگه واسه اینا کاری نمی کنم بازم همون اش و همون کاسه اه

کلا از اول اشتباه کردی عزیزم خودتو درگیر مشکلات دیگران نکن کم پیدا میشن ادمایی که فرق لطف با وظیفه ر ...

دام می میرم بس که حرص می خورم

به خدا بلید یه ماه درگیر بود که اتاق عموم راهش بدن اخرم بگه نه ولی بدون این که یه نامه حتی بنویسه تو 24 ساعت کارش تموم شد و این جواب ماست