2752
2734
اگر این باب نشده تو زندگیت که همیشه تو پیش قدم بشی یه بار اشکال نداره ولی دکتر سعید عزیزی میگفت قهر ...

من هر بار تحمل میکنم وپیش قدم نمیشم ولی این یجور بدی سرد شده میترسم 🥲🥲ولی منصرف شدم راست میگی به مردانبایدزیادروداد

💚💜اللهم صل علی محمد وآل محمد💜💚

با خنده بگو چون خیلی کریم و بزرگوارم میبخشمت و بغلش کن

وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ ﴿۵۱﴾ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ ﴿۵۲

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

[QUOTE=337005645]برای بودن با آدم های هرزه ی بیرون ، هم باید هزینه کنه ، هم احتمال بیماری های مقاربتی هست[/QUOT

یه مرد اگه دوست نداشته باشه نخوادت یا بخواد قهر بمونه هر کاری میکنه حتی خود...ارضایی

حالا هرکس یه نظری داره ولی بنظر من واسه سک...س نمیاد اشتی کنه هیچی مردی

2731
من و شهرم خیلی قهرمیکنیم دعوا میکنیم ولی یه چیز و میدونم که شوهرم به خوابش هیلی اهمیت میده واسه همی ...

اره میخوام مجبورش کنم به اشتی ولی چجوریشو نمیدونم 

[QUOTE=337005645]برای بودن با آدم های هرزه ی بیرون ، هم باید هزینه کنه ، هم احتمال بیماری های مقاربت ...

اتفاقا یکی از دوستام هم همینه نظرش میگفت 

ما قهر میکنیم شوهرم اصلا حتی اگه به ماه هم بکشه نمیاد اشتی کنه 

وبراش اصلا مهم نیست و بازم میگفت خودم مجبورا به دست و پاش می افتم

مرد تا مرد هم فرق میکنه

من و شهرم خیلی قهرمیکنیم دعوا میکنیم ولی یه چیز و میدونم که شوهرم به خوابش هیلی اهمیت میده واسه همی ...

دقیقا موافقم من فقط از این کامنت بدم اومد که بخاطر نیازش میاد سمتت واسه همین ریپلای کردم

منو شوهرمم زیاد قهر میکنیم من اصلا یادم نمیاد پیش قدم شده باشم همیشه شوهرم میاد سمتم

البته الان که قهریم🤪🤪🤪🤪🤪

به شب اهمیت میده ؟واسش مهمه؟

اگه اره 

بهترین لباست رو بپوش بخواب 

مطمئن باش اگه خسته شده اونم میاد سمتت 

نیومد هم خودت یه کاری کن🤣

پدر کشتگی که ندارین خوب

به شب اهمیت میده ؟واسش مهمه؟ اگه اره  بهترین لباست رو بپوش بخواب  مطمئن باش اگه خسته شد ...

اره مهمه براش ولی نمیدونم چرا یه حس خیلی بدی دارم 🥲🥲🥲میترسم ضایع شم اخه خییییییلی مغروره

یک اینکه اصلا اهمیت نده لباسای خوبتو بپوشبرو جلو ایننه ب خودت برس سعی کن به خودت اهمیت بدی تا اینکه یه گوشه بشینی نگاش کنی خودش میاد سمتت ولی اگه میگی هیچوقت پیش قدم نمیدی 

بنظرم برو یکم با زبون ارومش کن حالا یبار هیچی نمیشه

به نظرتون الان برم بغلش کنم اون آشتی نکنه بعدش چیکارکنم؟؟

یه جوری بغلش کن که نتونه قبل نکنه 

عطر بزن خوشگل کن ترجیحا تاب و شو..

قبولم نکرد قشنگ بگیر بخواب حداقل میدونی لباس راحتی پوشیدی 

2706