2737
2739

امشب یه تاپیک دیدم پرام ریخت 

همه گفته بودن تخفیف گرفتن بی کلاسیه پول نداری نخر 😐

خب بنظر من به طرف بگی تخفیف بده زشت نیست چون اکثرا یه مقداری رو بیشتر میگن که تخفیف بدن اون مبلغ رو 

ولی نباید دیگه خیلی اصرار کنی 

یسری کاربرا گفته بودن وا ما هیچوقت درخواست تخفیف نکردیم فقط کارت میکشیم ، مگه ۵۰ ۱۰۰ تومن پول میشه

پرام ریخت واقعا

یعنی ما خیلی گدا و بی کلاسیم که ۲۰ ۳۰ تومن برامون پول بحساب میاد؟ 

❌این کاربرو میبینی؟! حال دلش خوب نیست ، میشه برای بهتر شدن حال و موقعیتش هرجور که بلدی دعا کنی یا صلوات بفرستی؟ ی ثانیه وقتتتو میگیره :) مرسی ازت♥️

نه والا تخفیف نمیگیرم

کارتو میدم میگم اگر تخفیف داره بدید 

همین

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

من از تخفیف گرفتن تعجب نکردم از این تعجب کردم که پیام داده بود به فروشنده😐

مردم هرگز خوشبختی خود را نمی‌شناسند اما خوشبختی دیگران همیشه جلوی دید آنهاست  به داشته های خود عمیق تر نگاه کنید   

اینا ادایی و پولدارن 

اوناییم که تاپیک یارانه و سهام عدالت و فجرانه میزنن منم

همشون من

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2740

نه تخفیف نمیگیرم اصلا حرفشو نمی نم مگه اینکه مثلا برم بوتیک ۳ ۴ دست لباس بردارم تهش بگم خب حساب ما با تخفیف چقد میشه

این کل تلاشن برای تخفیف گرفتنه🤦🏻‍♀️

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

جرا ميخواي خودتو مقايسه كني؟ خب شما سبك زندگيت اينه

اونا هم اونجور..

من ب شخصا اهل تخفيف نيستم

زورم مياد تخفيف بگيرم..و حوف بزنم با فروشنده

به خاطر ١٠/٢٠ تومن

واقعا هم اون مبلغ توي زندگيم اثري نداره.

نه دليله ك من باكلاسم شما بي كلاس

سطح معيشتي زندگيامون متفاوته

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
من از تخفیف گرفتن تعجب نکردم از این تعجب کردم که پیام داده بود به فروشنده😐

خب فروشنده بیشتر از مبلغی که قرار شده بود رو از پدرش گرفته بود 

❌این کاربرو میبینی؟! حال دلش خوب نیست ، میشه برای بهتر شدن حال و موقعیتش هرجور که بلدی دعا کنی یا صلوات بفرستی؟ ی ثانیه وقتتتو میگیره :) مرسی ازت♥️

من خودم مغازه دارم ب اونکه نمیگه بیشتر تخفیف میدم

اونکه چونه میزنه زیاد اره بیکلاسیه دیگه چیه اون تخفیف ک انرژی میزاری 

خودمم جایی میزم فقط کارت میدم میگم اگ راه داره تخفیف بزنه همین

مهربانی‌هایت روزی به تو باز خواهند گشت...🤍🕊

اینقدر خرید نکردم که یادم نیست! ولی آخرین بار برا پسرم خرید کردم تخفیف گرفتم اصرار نکردم فقط گفتم تخفیف هم بهم بدید 

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤

به جان خودم من یکی تخفیف نگرفتم تا حالا بی کلاسی نیست روم نمیشه اگه ببینم نمی تونم بخرمش نمی خرم ولی تخفیف نمی گیرم آدم کم رویی هم نیستما ولی تو این یکی خجالتی ام ولی مادرم باهاش میرم بیرون میگه تخفیف بده من جای اون سرخ می شه گونه هام.😑😑

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  《برای با تو بودن از ازل تا ابد هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان عشق را بار ها و بار ها از اول دوره کرد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی//کل آب اقیانوس نمی تواند یک قایق را غرق کند،مگر آن که خود قایق سوراخ باشد!//
2706