2733
2734
عنوان

برداشتتون چیه زرنگا بیان

114 بازدید | 22 پست

بچه ها ۱۵ روزه کات کردیم همون روز اول منو هاید کرد

حالا چند روز پیش بلافاصله از اینکه منو از هاید در اورد عکسی از خودش استوری کرد

به نظرتون قصدش چی بوده؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

مخ زدن دوباره 

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌
2740

رفته دوراشو زده باز برگشته

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌
فکر کردع من پیام مبدم؟

شاید ، میخواد جلب توجه کنه برگردی 

نمیدونم توی این ۱۵ روز سمتش رفتی و پیام اینا دادی یا نه . اگر ندادی ک افرین ولی اگرم پیام دادی ک دیگه از این ب بعد نده . بعدم خواسته ی اکشنی نشون بدی مثلا ریپلای ، سین یا مثلا دلتنگ بشی و اینا ، بنظرم هیچکاری نکن اصلا هیچاااا. حتی اگه اونم پیام داد دیر سین کن مثلا ۶ ساعت بعد اینا و هیچ نگو یا کوتاه جواب بده مثلا سلام سلام 

خوبی   خوبم مرسی

بعدم اگه خواست برگرده چون علت کات رو نمیدونم اما زود قبول نکن و زودم صمیمی مثل قبل نشو باهاش در حد ی پسر همسایه رفتار کن همونقدر معمولی و کم و کوتاه و سنگین تا تکلیفش مشخص شه

سر چی کات کردید؟

رابطه قبلیش رو درست تموم نکرده بود و دیگه هر دو خستع شده بودیم

علتشم اینه هرسری بعد از بهم زدن با دختره پدر دختره زنگ میزد و من اصلاا نمیدونم چی بوده چی شده فقط میدونم دیگه نمیشد 

2706