2737
2734
عنوان

شیشه عینک مطالعم یهو گم شد

48 بازدید | 5 پست

شیشع عینکم که باهاش هیج جا نرفتم تو خونه ۵۰ متری هم زندگی میکنم گم شد. یهو اومدم دیدم رو میز اتو یه شیشه هست روش اون یکی نیست. زمین و زمان و گشتم نیست. مدلش اینطوری بود که جلو نور رو میگرفت و اگر روی زمین بود برق میزد و معلوم مبشد ولی اصلا نیست و از تعجب دارم شاخ درمیارم.

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چیزای دیگم هم گم شده باز یه گوشوار طلای قلب کوچیک داشتم رفتم سفر برگشتم دیدم غیب شده. 

عه مثلا چیزی زود از یادت نمیره بزاری جایی یادت بره ولی این اتفاقا برا منم میوفته نگران نباش صلوات بفرست اون طوره هم کوتاهه بخون پیدا میشه ایشالله

2728

زمانی که ۶ سالم بود یکی از گوشواره های مامانم افتاده بود توی حموم آب برده بود،۱۴ سالگیم که خواستیم یه اتاق اضافه کنیم مجبور شدیم لوله ها را از زیر زمین و...بیاریم بیرون و....، گوشواره پیدا شد😁 باورت نمیشه بعد از این همه سال یه جا گیر کرده بود

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋