2737
2734

من با نحوه ازیترو دادن مشکل دارم روش نوشته روز اول پنج سی سی سپس هر ۲۴ ساعت ۲.۵ سی سی به مدت پنج روز امشب پنج سی سی دادم درست بود؟از فردا شب باید ۲.۵ سی سی بدم هر شب تا پنج روز؟بعد اینکه خیلی تلخ که اصلا پسرم نمیتونه بخوره هر چی آبمیوه و شکلات میدم بعدش چون یه تلخی داره دل و رودشو میریزه بهم روشی دارین که کمتر اذیت بشه؟امشب که سرم زد داخل سرم استامینوفن بود با شیاف دیکلوفناک ۵۰ هم گذاشتیم تبش پایین اومد ساعت ده سرم تموم شد حالا باید کی استامینوفن بدم البته که معدش بهم ریخته چون غذا نخورده دکتر فقط بروفن هر ۶ ساعت نوشته شیاف دیکلوفناک هر هشت ساعت حالا چی بدم که تب نکنه؟

پروفن و با شکم خالی ندی فقط

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

چهار ساعت بعد از سرم میتونید شربت استامینوفن رو بدین 

چند سالشه

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

بله از فردا همون دو و نیم سی سی رو بدینالهی که زودتر سلامت بشه❤️

پروفن و با شکم خالی ندی فقط

اصلا میترسم بروفن بدم همون شیاف دیکلوفناک امشب دوباره بذارم چطوره آخه تازه با سرم آروم شده میخوام تا صبح تب نکنه منم یکم بخوابم فقط نمیدونم ساعت ده گرفت دوباره چند بذارم قبل اینکه تب بالا داشته باشه 

2740
ساعت دو شب حواست باشه درجه بذار اگه تب داشت ایبوپروفن بده الانم بهش غذا بده معدش خالی نباشه

یه کوچولو سوپ خورد در حد چند قاشق کوچیک از بس گلو درد داره میل به غذا نداره شیاف دیکلوفناک نذارم؟یا شیاف استامینوفن؟ آزیترو امشب پنج سی سی دادم درست بود؟

یه کوچولو سوپ خورد در حد چند قاشق کوچیک از بس گلو درد داره میل به غذا نداره شیاف دیکلوفناک نذارم؟یا ...

آره آزیترو درست بود   براش فرنی درست کن  بازم سوپ بده بخوره  همون ایبوپروفن کافیه منشب حواست بهش کلا باشه تشنج نکنه 

ایشالله تا فردا بهتر میشه

آره آزیترو درست بود   براش فرنی درست کن  بازم سوپ بده بخوره  همون ایبوپروفن کافیه منش ...

ممنون باز فردا بیشتر بهش میرسم خودمم هلاکم انشاالله تا صبح تب نکنه