2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاشانی نیستم ، اما ابیانه ، نیاسر ،کنار آبشار سویت داره ، موقیعت عالی .

برای گردش خانه عباسیان ،و خانه طباطبایی ها رو حتما برو ببین کیف میکنی .

پوسته‌یِ ظاهری چه اهمیت دارد، درونَم ویران است.(عباس معروفی) 
2742
فدات شم 😘  سوال بعدی اینکه شما اینقدر ناز داری چرا

چون گفتی توریستم خاستم مثل ایرانی ها که خارجی میبینن بلد نیستن فارسی انگلیسی باهام قاطی میکنن باهات بحرفم🥀😂

😐ممنون😂

‹یادت›مثل‌بوی‌نعنای‌معطر؛دل‌راخنك‌میکند🌱''
میتونی از اینترنت اسفتاده کنی  بهت حسابی خوش بگذره قشنگم💛

به قول ما مشهدیا ،دنبال سلاخ سمبه های کاشانم که فقط اهالی و آدمای کنجکاو که قبلا تجربه کردن بلدن 

یکبار کاشان رفتم سراغ خانه های فلان و فلان دیگه تکراری شده 

دنبال محل های دیدنی خاصم 

2738
چون گفتی توریستم خاستم مثل ایرانی ها که خارجی میبینن بلد نیستن فارسی انگلیسی باهام قاطی میکنن باهات ...

من اصالتا مشهدیم نازگل 

من و همسرم میریم شهرهارو میگردیم و ثبت میکنیم 

قرعه این ماه به نام کاشان و قمصر افتاد 

چون گفتی توریستم خاستم مثل ایرانی ها که خارجی میبینن بلد نیستن فارسی انگلیسی باهام قاطی میکنن باهات ...

من و همسرم از غرب و شرق کشور توی همین گردشها آشنا شدیم 

اون آذربایجانی و مقیم چین بود 

من مشهدی 

قرار شده بچه های خوبی باشیم همین ایران بمونیم و بگردیم و خوش باشیم 

آنقدر می نی سایت هارو دوست دارم که خیلی مهربونن،راهنمابی و کمک میکنن

من و همسرم از غرب و شرق کشور توی همین گردشها آشنا شدیم  اون آذربایجانی و مقیم چین بود  م ...

قربونت برم سلام ما رو داداش مون برسون 🥰 چه حسی داره حالا طرف خارجیه😂 قربونت برم😘

‹یادت›مثل‌بوی‌نعنای‌معطر؛دل‌راخنك‌میکند🌱''

مشهد اردهال

نیاسر

باغ فین

قمصر

خانه تاریخی ها

الانم وقت گلابگیری قمصرش خیلی شلوغه

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
HIiII😎 آی ام شیرین خیلی زیاد از آشنایت خوشبختم راستش من زیاد کاشان نمیشناسم سوال بعدی لطفا🌝😂

یاد ابپریا افتادم😂

کاربری دس دو نفره من و مامانم                                   تو نباشی همه زندگی سر و ته وارونه واااارهههه                     میشه برا سلامتی داداشم صلوات بفرستین؟ میشه دعا کنید زود خوبش بشه؟❤🙏🏻
2706