2733
2739
عنوان

بسم الله بیاین دعواااااااااااااااااااااااااااااااااااا👊🏻🍻

| مشاهده متن کامل بحث + 3757 بازدید | 292 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آها کاشکی منم اینستا داشتم هوتن رو فالو میکردم😔😭

خب نصب کن

لعنتی چهار سال پیش پیج هوتن رو دیدم با پونصد هزار فالوور پروفایلش یه چیز بود الان که فالوراش میلیونی شده پروفایلش نمونه😐😂

یه پنجره با یه قفس یه حنجره بی هم نفس  سهم من از بودن تو  یه خاطره اس همین و بس......
2731
خب نصب کن لعنتی چهار سال پیش پیج هوتن رو دیدم با پونصد هزار فالوور پروفایلش یه چیز بود الان که فالو ...

همونه*

یه پنجره با یه قفس یه حنجره بی هم نفس  سهم من از بودن تو  یه خاطره اس همین و بس......
خب نصب کن لعنتی چهار سال پیش پیج هوتن رو دیدم با پونصد هزار فالوور پروفایلش یه چیز بود الان که فالو ...

الان دو میلیون فالوور داره درسته؟ 

میترسم نصب نمیکنم😁😐

💙هوتنِ من 👈🏻هوژینِ من❤
الان دو میلیون فالوور داره درسته؟  میترسم نصب نمیکنم😁😐

آره نزدیک دو میلیون

شادمهر هم نزدیک یازده میلیون

2740
یا خداااااا چند ساله پروفایلش رو عوض نکرده؟ 😐😐 دقیقا مثل من🤣🤣

آره، یه عکس گرفته نمی‌خواد عوض کنه😂🤣

11 میلیون 😐😐واووووووووووو😨😨

آره، یه پست گذاشت همون ویولن بی احساس سی و دو میلیون ویو خورده با دو میلیون لایک😃

2706