2733
2734
عنوان

بسم الله بیاین دعواااااااااااااااااااااااااااااااااااا👊🏻🍻

| مشاهده متن کامل بحث + 3748 بازدید | 292 پست

دلم دعوا میخواد اما دعوا برون فوش فایده نداره🫢🌱

حامی سفت وسخت محیط زیست🌱خواهش میکنم طبیعت رو تمیز نگه دارین و زباله توی خیابان نریزید.کشورهای اروپایی به همین دلیل تمیزن.چون مردمشون رعایت میکنن.🥰....خدایااا ازت خواهش میکنم کمکم کن،نمازهام هرگز قضا نشه و پوشیده باشم.مثل مروارید داخل صدف.♥️🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا حرف تو دهن من میزارید من دیگه پامو تو سایت نمیزارم

مگههههههه دس توعععععععععع 👊🏻😁😂😂

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
2742
بی ادبی فقط بلدم😂

عجبااااااااااا😁😂😂

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
باشه بیا ما رو بزن به قول فهیمه بیا گارد بگیر 😂

هااا بیا منِ گارد بگیر😭

خیلی خوبه فهمیه😁

حامی سفت وسخت محیط زیست🌱خواهش میکنم طبیعت رو تمیز نگه دارین و زباله توی خیابان نریزید.کشورهای اروپایی به همین دلیل تمیزن.چون مردمشون رعایت میکنن.🥰....خدایااا ازت خواهش میکنم کمکم کن،نمازهام هرگز قضا نشه و پوشیده باشم.مثل مروارید داخل صدف.♥️🥺
به من چه میخواستی نمبومدی

همش تقصیررررر توع دگ بزنم لهت کنمممممم👊🏻😂😂

راستش میخواستم یه چیزی راجب دعوا بگم ولی حوصلم نشد

الان میگم ولی

به نظرم دعوا که همه دوست دارن خب، دعوا یه چیزی میشد مثل بازی که بعضی وقتا آدم دلش دعوا میخواست قرار میزاشت دعوا میکرد البته میدونم مثل دعوای واقعی نمیشه ولی خب..کاش میشد اصلا یجور میشد از دعوا واقعی بهتر بود دیگه نمیدونم چجوری

که مردم هرلحظه دلشون لک نزنه واسه دعوا و سرهرچیی پاچه همو بگیرن

شاید به نظر مسخره بیاد ولی واقعاا باحاله

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                       من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن یا حتی جون دادن هم بخندم :) .... 
2740

احتمال زیاد ENTP هستی

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡
خفه شو پست فطرت بی لیاقت

خفه نشمممم چیکار میخوای مثلا انجام بدی بالیاقت😆😆😂😂😂

2706