2733
2739

شوهرم خریدایی میاره باید برااونام بخره البته نه همیش

مثلا یه میوه نوبرونه بیاد بگم بیار میخره میده دست اونا میگه سهم مارم بدید درحالی ک من شفارش دادم 

شوهرم همش اونجاس اینم یه مورد

تفریحی باشه اونام هستن جایی مهمونی خسته شدم دیگه عه

لطفا آقایون درخواست ندیدوتک نکنید لطفاااا

اوف نگو دلم از دست خانواده شوهر پره از ما خونه‌شون دوره ولی بازم آسایش ندارم از دست‌شون

در مورد مشکلاتت هم اکثرن این مشکلات رو دارن دیگه

کابر قدیمی‌ام. شناسایی شدم و اکانت جدید زدم. کاش قبل از اینکه حرف بزنیم کمی فکر کنیم شاید دلی بشکنه از یه حرف به ظاهر ساده‌ی ما

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یه سال اول ازدواجم طبقه پایین مادرشوهر نشستیم. کنتور آب و برق مشترک بود اونا همیشه مهمون داشتن من و شوهرم بیشتر وقتا نبودیم بعد هزینه ها رو نصف نصف حساب میکردن باهامون. اجاره هم میگرفتن. هرکی میومد خونه شون مهمونی باید برای عرض سلام می رفتیم خدمتشون. هرجا میرفتم میگفتن کجا؟ چندین بار راه پله و جایی که کفشا رو درمیاوردیم جارو میکردم می شستم چندماه یه بار مادرشوهر تمیز میکرد شوهرم و داداشش که مجرد بود اخم میکردن یعنی اینا وظیفه ی عروسه. 

2738

من با خواهرشوهر و برادرشوهر تو یک ساختمونیم

ولی اصلا چنین چیزی نیست سال به سال خونه هم نمیریم

مگه مناسبتی چیزی باشه

به حدی که من یک هفته است انگشتم بستم در رفته تازه دیشب برادرشوهرم دیده میگه دستت چی شده😊

وزن اولیه ۶۴😮وزن الان ۶۲😊وزن هدف ۵۸😍قد ۱۶۶🥰     من میتوانم 💪💪💪💪
2706