2737
2739

شوهرم خریدایی میاره باید برااونام بخره البته نه همیش

مثلا یه میوه نوبرونه بیاد بگم بیار میخره میده دست اونا میگه سهم مارم بدید درحالی ک من شفارش دادم 

شوهرم همش اونجاس اینم یه مورد

تفریحی باشه اونام هستن جایی مهمونی خسته شدم دیگه عه

لایق پرستش است !!! کسی ک دراین بی مهری ها جانانه محبت میکند💔

اوف نگو دلم از دست خانواده شوهر پره از ما خونه‌شون دوره ولی بازم آسایش ندارم از دست‌شون

در مورد مشکلاتت هم اکثرن این مشکلات رو دارن دیگه

کابر قدیمی‌ام. شناسایی شدم و اکانت جدید زدم. کاش قبل از اینکه حرف بزنیم کمی فکر کنیم شاید دلی بشکنه از یه حرف به ظاهر ساده‌ی ما
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اوف نگو دلم از دست خانواده شوهر پره از ما خونه‌شون دوره ولی بازم آسایش ندارم از دست‌شون در مورد مشک ...

اره واقعا اصلا کلافه شدم

من ، اما انگار همسایه ایم، هر کی سرش تو زندگی خودشه

خوشبحالتون البته ۹۰ درصد اینچیزا بشوهربستگی داره بچه ننه باشع یا مرد زندگی

یه سال اول ازدواجم طبقه پایین مادرشوهر نشستیم. کنتور آب و برق مشترک بود اونا همیشه مهمون داشتن من و شوهرم بیشتر وقتا نبودیم بعد هزینه ها رو نصف نصف حساب میکردن باهامون. اجاره هم میگرفتن. هرکی میومد خونه شون مهمونی باید برای عرض سلام می رفتیم خدمتشون. هرجا میرفتم میگفتن کجا؟ چندین بار راه پله و جایی که کفشا رو درمیاوردیم جارو میکردم می شستم چندماه یه بار مادرشوهر تمیز میکرد شوهرم و داداشش که مجرد بود اخم میکردن یعنی اینا وظیفه ی عروسه. 

2740

من با خواهرشوهر و برادرشوهر تو یک ساختمونیم

ولی اصلا چنین چیزی نیست سال به سال خونه هم نمیریم

مگه مناسبتی چیزی باشه

به حدی که من یک هفته است انگشتم بستم در رفته تازه دیشب برادرشوهرم دیده میگه دستت چی شده😊

وزن اولیه ۶۴😮وزن الان۶۲.۲۰۰😊وزن هدف اول ۶۰😍وزن هدف دوم ۵۸🤩قد ۱۶۶🥰من میتوانم 💪💪💪💪
هیچکدوم بچه ندارین؟

خواهرشوهرم ۲ تا

برادرشوهرم ۲ تا

خودمون ۲ تا

تازه من جاریم خواهرمم هست😊

وزن اولیه ۶۴😮وزن الان۶۲.۲۰۰😊وزن هدف اول ۶۰😍وزن هدف دوم ۵۸🤩قد ۱۶۶🥰من میتوانم 💪💪💪💪
2706