2733
2739
عنوان

سر جدتون جمع کنید خودتونو

582 بازدید | 28 پست

یکی میاد میگه چند درصد کراششم ؟ یکی میاد میگه اکسم یکی میاد میگه شکست مشقی خوردم بابا همه این دورانو گذروندن تو چت یا زمان خودش وابسته شدین گریه هاتونم کردین دیگه به کسی اعتماد نکنید هم شما میرید سر زندگیتون هم پسرا راه براشون باز نمیفته بیان سمتتون هرکاری دلشون میخواد کنن و بیخیالتون بشن اخه کنکوری و مدرسه ای رو چه به فکر ازدواج و زندگی مشترک درکتون از زندگی مشترک در چه حده نهایتا یه بوس و بغل و یه چیزی باهم خوردن و خرید کردن .

توی این کشور ما با این همه بدبختی نمیدونید زنی که یه زندگی ناموفق رو پشت سر میذاره تو جامعه چه پیشنهادایی بهش میشه و برای سیر کردن خودش یا بچه هاش برای کار پیدا کردن چه بدبختیا نمیکشه چه برسه که ازتونم راحت سو استفاده کنن واقعا بیشتر حالایی که بخاطر جنس مخالف ادم تجربه میکنه بیشترش تقصیر خودشه .

متاسفانه همه چیز شده ظاهر و جذب جنس مخالف

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•

درسته ولی 

اقتضای سنه همه این دوره ها رو داشتن..

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

یه لیوان گل گاوزبون بخور اینجا پره بچه مدرسه ایه 🥺😂😂😂

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
باهت موافقم  همچین زود عاشق میشن  نه اشپزی بلدن نه شغل دارن نه صاحب تفکرن فقط بغل بوس ...

زود عاشق شدن به دلیل فضای مجازی هست و دوستان بیجا در زندگیشون

روانشناس،تراپیست🌿...زنده کردن روح و روان انسان ها🌱مشاور فردی،زوج درمانگر☺️🍀
2738

به صد نفرشون همینجا گفتم اقا ما تجربه کردیم میگذره میره خودتو داغون نکن خریت مارو تکرار نکن ولی بازم حرف خودشونه

بچه کورد.سن ۱۸تا۲۵ سالگی خیلی عجیبه، بعضی ها هنوز گواهی نامه نگرفتن، بعضی ها دارن ی شرکت اداره میکنن، بعضی ها تاحالا هیچ رابطه ای نداشتن، بعضی ها بچه دارن، بعضیا دارن تو کشورای مختلف سفر میکنن، بعضی ها برای بیرون رفتن از خانوادشون اجازه میگیرن‌،تو این بازه سنی همه چی ممکنه.
به صد نفرشون همینجا گفتم اقا ما تجربه کردیم میگذره میره خودتو داغون نکن خریت مارو تکرار نکن ولی بازم ...

تاپیک آخرم نظرتونو میگید لطفا💔🙂

donnadarya@ خیلی دوست دارم مهربون امیدوارم بهترینا مال تو باشه💖😍😘
اکس چیه

فرد قبلی ک باهاش در ارتباط بودن

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡
2706