2733
2739

پسره حدودا درامد ماهانش ۲۰ میشه،بعد تو چت گفت مادیات چقدر برات مهمه چون من پولدار نیستم ولی دارم تلاش میکنم

به نظرتون منظورش چی بود؟خسیسه یعنی؟

نه خسیس نیست بنظرم

واقعیتو گفته فقط

ینی در حد خودش میتونه واست خرج کنه

می دانی چی باعث شد اینهمه دوستت داشته باشم و از فکر کردن به تو دست بر ندارم؟! تو کودکِ غمگین و سرکوب شده ی درونم را از زیر آوار بیرون کشیدی، گرد و خاکش را تکاندی، بغلش گرفتی، تحسینش کردی و دوستش داشتی. تو زمانی از راه رسیدی که من نیاز داشتم حس کنم برای کسی، بیشتر از هرکسی اهمیت دارم.تو در موعد زخم های عمیق من رسیده بودی و برای کودک تنها و ترسیده ی درونم، پناه شدی و این منطقی ترین دلیلی ست که برای دوست داشتنت سراغ دارم.نرگس صرافیان طوفانتو قصه‌ی ناتمام من هستی و پایانی برایم نداری................تو قشنگ ترین سهم من از دنیایی ......بدترین حالتی که ممکنه برای یه آدم پیش بیاد اینه که همزمان هم احساسی باشه و هم منطقی، یعنی قلبش داره مچاله می‌شه ها، ولی مجبوره منطقی تصمیم بگیره، بعدش باید روزها و ماه‌ها و حتی سال‌ها بشینه به قلبش توضیح بده که اگه اون کارو نمی‌کردم بیشتر مچاله می‌شدی.اما مگه قلب حالیشه؟ وقتی دیگه صلحی نباشه بین عقل و قلبت، انگار لای منگنه ای، چون نه مغزت قلب داره، و نه قلبت مغز.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

اگه اون پول دار نیس پس چیه سوالم اینه چیه 

ما با درآمد۹ تومن با ی بچه چی هستیم  

ولی من هروقت بریدم وخسته شدم وفکرکردم ک دیگه نمیتونم ادامه بدم،همین ی جمله اش منو نگه داشت تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند.....
2740

میخواست ببینه همچین آدمی رو میپذیری یانه

نشانه خسیس بودنش نیست

ولی خب خوبه نگفته همینی که هستم..همین که گفته تلاش میکنم یعنی بنظرم ادم مسئولیت پذیریه و میخواد پیشرفت کنه

به شب نشینی خرچنگ های مردابی چگونه رقص کند ماهی زلال پرست
نه خسیس نیست بنظرم واقعیتو گفته فقط ینی در حد خودش میتونه واست خرج کنه

اقا میشه بیای پیوی باهات مشورت کنم؟ نمیخوام راجبش به دوستام چیزی بگم ولی وحشتناک دو دلم و دلم میخاد با جزییات برای یکی تعریف کنم

اگه اون پول دار نیس پس چیه سوالم اینه چیه  ما با درآمد۹ تومن با ی بچه چی هستیم    

شهر تاشهرارزش این پول فرق داره ماشین و خونه داشته باشی یانه باید پول اجاره و اسنپ بدی

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
خب برام مهمه ولی در حد خیلی زیاد نه.چی باید جواب میدادم؟

اینکه هدف داری و برای پیشرفتت تلاش میکنی  با ارزش تره

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
میخواست ببینه همچین آدمی رو میپذیری یانه نشانه خسیس بودنش نیست ولی خب خوبه نگفته همینی که هستم..هم ...

اقا میشه بیای پیوی باهات مشورت کنم؟ نمیخوام راجبش به دوستام چیزی بگم ولی وحشتناک دو دلم و دلم میخاد با جزییات برای یکی تعریف کنم

2706