2737
2734

منم مثل خاهرتون ک الان احتیاج به کمک داره ..یه اقایی بودن در ارتباط بودیم دوبار جدا شدیم سر اذیتای من ک خودم قبولش دارم الون بعد یسال پیام داد و گاهی باهم صحبت میکنیم این اقا فوت فتیش هستن ک هیجوقت بمن نزدیک نشد ولی الان ک صحبت میکنیم میگه اسممو رو دستت بنویس رو ساق پات بنویس عکس بگیر بفرس یا مثلا میگه یکی از روسریات یا یه جفت جورابت یا یه عطر از خودت ک میزنی بهم بده همش ازم عکس میخاد عکس نود نه عکس خودمو عادی ....چرا همچین میکنه چرااااا با اینکه من گفتم نمیخام باهاش باشمممم ولی همش اینجوری میکنه

اسی لطفاً کات کن

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740

کات کن😑حالم بهم خورد

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
نیستیم باهم ابجیم فقط گاااهی ماهی یبهر صحبت کنیم اینجوری میکنه ک این بار اخر شدید بود

همون ماهی یکبارم نکن. کلا برای خودت همه جوره حذفش کن

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍
2706