2733
2734

توی هفته ۱۶ هفتم 

من سابقه نارسایی سرویکس دارم سر بچه اول سرویکسم هفته ۲۵ شده بود ۲۱ ، چون تایم سرکلاژ گذشته بود بدون سرکلاژ و پساری تا آخر بارداری رسوندم ولی استراحت کاااااااملا مطلق بودم 

الان مجدد باردارم  پیش یه دکتر رفتم گفت چون منجر به زایمان زودرس نشده بود سرکلاژ رو توصیه نمیکنم چون سرویکست الان خوبه ، پیش یه دکتر دیگه رفتم گفت بخاطر سابقه ت باید سرکلاژ بشی 

شما بودید حرف کدوم یکی رو انجام میدادید ؟ چرا ؟ 

خودم می‌خوام سرکلاژ بشه تحمل استراحت مطلق ندارم مطمئنم این دفعه واقعا روانی میشم اگر مجبور بشم تا آخر بارداری افقی بشم ولی نمی‌دونم سرکلاژ کردن چه مشکلی داشت که دکتر اولی مخالفت کرد ؟ شما سرکلاژ کردید بعدش چطور بود بعد عمل تا چند وقت استراحت مطلق شدید ؟ بعد چه مدت به زندگی عادی برگشتید ؟ 

ممنونم که شرایط و نگرانی الآنم رو درک میکنید و به سوال هام مفصل جواب میدید 

نظرسنجی

عزیزم پساری از سرکلاژ بهتره

ی دونه خارجیشو بگیر خودتو خلاص کن

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من طول سرویکسم خوب بود ولی با این وجود سرکلاژ کردم به خاطر بارداری دوقلو،،انقدر گفته بودن که خطر سقط داره و فلان و بهمان ولی احتیاط شرط عقله،،دلو زدم به دریا و تو هفته ی ۱۴ سرکلاژ کردم.

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  《برای با تو بودن از ازل تا ابد هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان عشق را بار ها و بار ها از اول دوره کرد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی//کل آب اقیانوس نمی تواند یک قایق را غرق کند،مگر آن که خود قایق سوراخ باشد!//
2728

حتما انجام بده 

و کنارش استراحت مطلق کن 

رفیقم انجام نداد ینی دکتر اصن نگف 

دهانه رحم باز شد و رف بیمارستان بچه رو با کیسه آب ب دنیا اورد دور از جون بچت 

بچش چون سن پایین بود .... 

انشاالله ب سلامتی بغلش کنی و بزرگش کنی

الان تاپیکتو کامل خوندم

عزیزم سرکلاژ شدن ب معنای این نیس ک استراحت نکنی

اتفاقا با سرکلاژ وحتی همون پساری هم بایداستراحت کنی

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
2740

عزیرم منم هفته ۱۶ سرکلاژشدم ولی بازم استراحت مطلق بودم  فقط برای رفتن  دست شویی  و خوردن یه چیزی از تو یخچال   بلند میشدم  ماه۸ تموم کردم و وارد ۹ شد دیگه شروع کردم به فعالیت و راه رفتم مه اوتم سرکلاژ باز شد ولی اتفاقی نیابتاد و بچم ۳۹ هته با سزارین به دنیا اومد 

الان تاپیکتو کامل خوندم عزیزم سرکلاژ شدن ب معنای این نیس ک استراحت نکنی اتفاقا با سرکلاژ وحت ...

استراحت نسبی دیگه ، مطلق که نیست ؟ 

مطلق یعنی کلا دراز کشی 

نسبی یعنی در حد یه غذایی بپزی بتونی پاشی یه دستشویی حموم آدمیزادی میتونی بری 

اگر قرار باشه من دوباره استراحت مطلق بشم خب بدون سرکلاژ و پساری که تا آخرش با استراحت می‌رسونم مریضم مگه بخوام دستکاری کنم خودمو 

عزیرم منم هفته ۱۶ سرکلاژشدم ولی بازم استراحت مطلق بودم  فقط برای رفتن  دست شویی  و خو ...

آشپزی چی ؟ من نمیخوام کسی بیاد منو نگه داره کشش شو ندارم واقعا چند شب پیش چند نفر توی نی نی سایت میگفتن بعد دو هفته راحت به زندگی عادی ادامه دادن امشب همه میگن استراحت بودن 

شما دکتر بهت گفت استراحت کنی؟ یا خودت ؟ 

استراحت نسبی دیگه ، مطلق که نیست ؟  مطلق یعنی کلا دراز کشی  نسبی یعنی در حد یه غذایی بپز ...

ن عزیزم استراحت مطلق مطلق

ینی همیشه درازکش 

در حد حمام دسشویی بلند شدن اونم حمام ماهی ی بار فقط

عزیزم داری با کی لج میکنی تو

تو اون تاپیکه هم خوندم نظراتتو

مگه چی میشه ک سرکلاژ کنی یا پساری استفاده کنی حالا طبق شرایط خودت هرکدوم رو ک خاستی

ولی حتما باید انجام بدی 

اینو کسی بهت میگه ک خودم کلی تجربه دارم از سرکلاژ کردن ونکردن واین حرفا

شما ک خودت پزشک نیستی تشخیص بدی بگی ن نمیخام ونمیتونم

دیگه ب هرحال ب خاطر بچه باید  تحمل کنی

شما اینجا ب دوتا نکته هم دقت کن

بارداری قبلیت 25 هفته طول سرویکست کم شده این بارداری حدود10 یا12 هفته میاد جلوتر عزیزم ینی13 هفته طول سرویکست کم میشه

اون بارداری بدنت قوی تر بوده الان صعیف ترشدی

چون لون بارداری خودتو تا روز زایمان رسوندی معلوم نیس اینم برسونی یا ن

آشپزی چی ؟ من نمیخوام کسی بیاد منو نگه داره کشش شو ندارم واقعا چند شب پیش چند نفر توی نی نی سایت میگ ...

دکتر گفت من  آشپزی میکردم ولی نه آشپزی که زیاد سر پا باشی یه برنج دمی  با مرغ یا گوشت آب پز و نیومدم دو باره دراز میکشیدم  کسی نداشتم به جز همسرم  هر کاری می کردم سریا دراز میکشیدم با عذاب وجدان چون دکتر گفته بود ایترانت مطلق

2706