2733
2734

مادرم نمیذاره پشت فرمون بشینم 

نیگم بذار یاد بگیرم ی جاییی بدردم میخورم خوب ادمیزاده بالاخره ی جایی اومدیمو گیر کردیم من نباید رانندگی بلد باشم؟ 

میگه ن نمیشه دنده هاش خرابه فعلان بهمانه بهم برخورده 

تا موتور داشتیم نمیذاشت اونو سوارشم الانم ماشین مگه من ادم نیستم؟؟؟؟؟! 

20سالمه فعلت شرایط ندارم ک بذم دنبال گواهینامه 

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ما پسر یکی از اقوام آزمون داده بود قبول هم شده بود ولی گواهینامه اش به دستش نرسیده بود با یه موتوری تصادف کرد الان بیمه دیه رو پرداخت نمی کنه چون گواهینامه نداشته و بابد خودشون پرداخت کنن

😐😐😐😐

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 
2738