2733
2739

باهاش ۶ ماه بودم. اولش میگفت کلا نمیخواد ازدواج کنه. بعد امروز بهم گفت بخاطر مامانش میخواد ازدواج کنه و چونکه من قبلا عقد کردم مامانش اصلا اجازه نمیده. من الان خیلی ناراحتم.چیکار کنم؟😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740

نه عزیزم عیب ازشما نیست ایشون کلا دنبال سرگرمی بودن حالا که تصمیم به ازدواج داره راهشو جدا کرده

هیچوقت درک نکردم هدف پسرا چیه که دخترارو بازیچه خودشون میکنن

اونا دربرابر حسی که درگیر کردن تا قیامت مسولن

اگه کسی کسیو بخواد براش همه کار میکنه حتی شده باشه براش با خانواده اش میجنگه منم میخواستم با اقایی ...

دخترا میجنگن ولی مردا نهایتا اون چیزی که مامانشون بگه رو‌ گوش میکنن

دوست نداشته...

جالبه بگی چرا ؟ 

خودمم قبلا توعقد جداشدم و بعدا باشوهره الانم دوست شدم چن ماهم باهم بودیم من جداشده بودم اما شوهرم مجردبود... از اولم بهش گفتم ک جداشدم اما جانزد

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
نه عزیزم عیب ازشما نیست ایشون کلا دنبال سرگرمی بودن حالا که تصمیم به ازدواج داره راهشو جدا کرده هیچ ...

خیلی پرروعه. برگشته میگه مامانم اصلا نمیذاره. میگم چرا از اول بهش فکر نکردی؟ اصلا جوابی نداشت

2706