2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
عزیزم شما کرم پودر آنلاین میخری حضوری؟

عزیزم بابام و داداشام، بخاطر کارشون خیلی میرن دبی یا کویت ، بهشون میگم از اونجا برام میارن ، چون داخل ایران نمیشه اهتماد کرد ک ودقعا اورجینالشو میدن بهت یا ن ، هر چند ک قیمت اصل و بگیرن 

2738
عزیزم بابام و داداشام، بخاطر کارشون خیلی میرن دبی یا کویت ، بهشون میگم از اونجا برام میارن ، چون داخ ...

ای خداااا🥲🥲  ی فروشگاه اینترنتی داره من درنظر دارم ازش بخرم هدی بیوتی برند آمریکا ۳۵میل قیمتش ۲۳۵۰هس بنظرت قیمتش معقوله،یعنی ارزون نیس؟ نظراتش میگن اصله

ای خداااا🥲🥲  ی فروشگاه اینترنتی داره من درنظر دارم ازش بخرم هدی بیوتی برند آمریکا ۳۵میل قیمتش ...

قیمت خودشم بین ۴۵ تا ۵۵ دلاره که با دلار ۶۲ تومن باید از ۳ تومن ب بالا باشه چون بالاخره هزینه ی اوردنش و گمرکی اینا باید حساب شه ، بنظر من این اصل نیست ، چون اصلش با دلار الان از ۲۸۰۰ ب بالاست 

قیمت خودشم بین ۴۵ تا ۵۵ دلاره که با دلار ۶۲ تومن باید از ۳ تومن ب بالا باشه چون بالاخره هزینه ی اورد ...

تو ایران بودن بدبختی مون همینه حتی ی کرم اورجینال نمیتونی پیدا کنی😐

تو ایران بودن بدبختی مون همینه حتی ی کرم اورجینال نمیتونی پیدا کنی😐

اره ، پول اورجینال میگیرن ولی فیک میدن بهت ، من حتی به کسایی ک میگفتن خودمون وارد میکنیمم اعتماد نمیکنم ، فقط وقتایی ک بابام اینا برن یا خودم برم خارج ایران ، میخرم ، در غیر این صورت اصلا اعتماد نمیکنم