2733
2734
عنوان

ایدیشو بگیرم ازش؟

88 بازدید | 14 پست

دوستان یه پسره هست ترم بالاییه و منم ترم ۵ام اما تو یکی از درسام کمکم میکنه بدون هیچ غرور داشتنی اصلا هم منو نمیشناسه فقط مثلا از تدریس استادمو اینا و اینکه خودمم خیلی وقته پیش نیاز اون درسرو داشتمو مشکل داشتم و از این مدل حرفا میدونه و شناخت داره ازم، و هی سوال پرسیدم ازش به منظور همین جواب گرفتن سوال هاام باهاش در ارتباطم همین ، و همیشه ام جواب داده، حتی عکسمم ندیده فقط اسممو میدونه ، دوس دارم پیجشو داشته باشم بنظرتون بگم که اینستا داری و اگر داشت ایدیشو بده؟

یا یطوریه و جالب نیست

ن بذار خودش بگه

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
تورو نمیدونم من دیشب آیدی ینفرو گرفتم مشکلی ام ندارم با این موضوع

هدف خاصی ندارم ک مثلا بگم حتی روش کراشم ، همینطوی میخوام پیجشو داشته باشم ادم با معرفتی بوده و کمکم کرد خیلی تو درسم ندیده و نشناخته ، یجورایی مثلا میخوام یادم نره ادم مهربون هم هست هنوز😂

هدف خاصی ندارم ک مثلا بگم حتی روش کراشم ، همینطوی میخوام پیجشو داشته باشم ادم با معرفتی بوده و کمکم ...

خب بگیر،ایرادش چیه؟

من جایی کامنت بزارم زیاااد میان پیویم ولی هیچ کدوم به دلم نمیشینه،آدم رابطه نیستما،کلا میگم

ولی دیگه خودم میرم پیوی کسی که حس خوبی میگیرم ازش

2740
خب بگیر،ایرادش چیه؟ من جایی کامنت بزارم زیاااد میان پیویم ولی هیچ کدوم به دلم نمیشینه،آدم رابطه نیس ...

اره نمیدونم چرا برام عجیبه . با اینکه چیز خاصی نیست .ولی خب میگم بگم ک چی تهش ک چی،اما بعد میبینم فقط میخان پیجشو داشته باشم همین ، 

فکر بدی نمیکنه یعنی؟ 

دیگه اون بستگی به آدمش داره،که مثلا چه فکری کنه من خودم اینجور نیستم 

اوهوم موافقم 

ببین مثلا اگر کاری به جنسیت نداشته باشم اگر دختر هم بود دوس داشتم پیجشو داشته باشم ..

در واقع هیچ هدف خاصی نیست 

2706