2737
2739
عنوان

سلام کسی شوهرش شیشه مصرف میکنه؟

183 بازدید | 22 پست

شوهر من ده سال هرویین و متادون مصرف میکردسه ماه اخیر متوجه شدم شیشه هم اضافه کرده توهم و .... الان پونزده روزه جدا شدم دلتنگم نمیدونم دلتنگه چیش از تنهایی و گذران زندگی میترسم مستاجرم و از اینکه باید با پوله کمم دنباله خونه باشم میترسم کمک فکری کتید بهم ممنون اگر کسی تجربه مشابه داره برام بزاره بخونم ممنونم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

همین که خلاص شدی شکر خدا کن بری تو چادر بهتر از اون مردکه 

امیدت به زندگی و تونایی خودت باشه

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت

چ توهمایی

تلخ و شیرین جهان چیزی به جز یک خـواب نیـست ،             مرگــ پایان می‌دهد یکـ روز این کابوس را 🙃                               بمان تنهـا که تنهـایی به این تن هـا ش‍رف دارد !            لالا لالا بخواب دنیا خسیسه ، واسه کمتر کسـی خوب می‌نویسه ، یکـی لب هاش همیـشه غرق خندس ، یکی چشـماش تو خوابـم خیسه خیسه :)💔
2740

شوهر من انواع قرص شیره تریاک مشروب ۱۴ سال با همه اینا ساختم شکاک شدید هم بود بعدش فهمیدم افسردگی شدید دارم به خودکشی فکر میکردم الام چندین ماه اومدم خونه پدرم اینا ترک نمیکنن فقط ما رو عذاب میدن حتی اگه پولم نداشته باشی بدون استرس نداری اگه توهم بزنه بهت صدمه بزنه میخوای چیکار کنی

میِشه‌بارها‌بَخشید،‌ولی‌دیگه‌اعِتماد‌نکرد...!🖤
اگه حرفه خاصی بلدین یا مدرک تحصیلی خوبی دارین دنبال کار باشین و اگه میتونید اولش با خانوادتون زندگی ...

با خانواده ام مشکل داشتم به خاطر اونا تن به ازدواج دادم که از اون خونه فرار کنم و الان سیزده ساله کار میکنم ولی حقوقه وزارت کاری جایی نمیرسه

چند وقت بود مصرف میکرد ک توهماتش شروع شد??? .شوهر من شیمیسته یعنی بخواد میتونه خودش درست کنه بارها بحثش شده میگه شیشه ی واقعی توهم نداره اینایی ک تو ایرانه اینطوره .حتی در زمانهای قدیم مصرف دارویی داشته . اما من همیشه شنیدم توهم داره 

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
خدا رو شکر بازم جدا شدین قبل اینکه خدای نکرده بلایی سرتون بیاره

شانس اوردم توهم زد که همسایه ها زنگ زدن پلیس بیاد و فرار کرد من خونه حیوون دارم همش نگران بودم سرشون رو ببره ه  روز با دریل تو لثه هاش رو سوراخ میکرد با پیچ و میخ می افتاد به جون لثه هاش تمام خونه پر پیچ و میخ شده بود

2706