2737
2739
عنوان

منو قانع کنید به کسی که ازش جدا شدم پیام ندم

| مشاهده متن کامل بحث + 1092 بازدید | 72 پست

به این فکر کن زندگی با همچین آدمی تا آخر عمر تو سری خوردنه .اعتماد به نفست . زیبایی تو . زندگی تو همه رو کم کم ازت میگیره به جایی می‌رسی میگی ای کاش بر می‌گشتم عقب همچین حماقتی نمی‌کردم پسری که با عشق و علاقه وارد زندگی بشه آخرش همه چی یادش می‌ره .این که دیگه هیچ 

همه گویند به امید ظهورش صلواتکاش این جمعه بگویند به تبریک حضورش صلواتاللّهم عجّل لولیک الفرج
برا کسی بمیر که برات تب کنه خدا رو شکر که ازدواج نکرده بودین مثبت فک کن دفعه بعد پای کسی نمون اینهمه ...

همش یه بهونه میاورد که نمیشه الان شرایط نیس. میام میام ماهه دیگه میام ساله دیگه میام همش تو بازی بودم

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من کاملا میفهممت گلم 

میدونم نمیتونی بدونش 

میدونم دلتنگ میشی نگران میشی 

ولی ببین این کارت باعث میشه جذابیتت رو از دست بدی پیشش یعنی ازت دور تر میشه  پس بیا اگه واقعا دوسش داری وقتایی که نگرانش میشی براش حمد بخون ایت الکرسی بخون یا صدقه بده که خدا مراقبش باشه تو که میدونی اگه پیام بدی درس جوابتو نمیده 

بیا بهش پیام نده اگه  تونستی یا کمش کن

راستی التماس کردنت و گریه کردن هم  باعث میشه به چشمش ضعیف بیای و هیچکی آدم ضعیف براش جذاب نیست 

درواقع تو باید بهش فضا بدی که تنها باشه و دلش تنگ بشه برات 

من میفهممت درکت میکنم اگه تونستی که خیلی خوب میشه اصن شایدم برگشت 

اگه نتونستیم این حالت همیشگی نی کم کم درس میشه ...💔

#دختر لر
2742
بابا بخدا مردم مریضن،مادرشون از قصاب محل پس میندازتشون و سر سفره باباشون بزرگ نمیشن.فقط واسه ارضا بی ...

دقیقا چقد حرفات درسته.انگار فقط اومده بود منو بکشه و بره. مثل بیمار روانی منو وابسته کرد به بدترین شکل ممکنم ولم کرد و گفت میخاستی دل نبندی بهم. هیچکس با دشمنشم همچین کاری نمیکنه

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!
همش یه بهونه میاورد که نمیشه الان شرایط نیس. میام میام ماهه دیگه میام ساله دیگه میام همش تو بازی بود ...

ولش کن دیگه الان باید عصبانی باشی نه که بخوای برگرده لیاقتت بیشتر از اینه تا یه مدتم بیتاب باشی طبیعیه یکم زمان بگذره یادت میره

پشت هر آدم موفقی اینترنت قطع شده وجود داره...
چندسالته عزیزم؟

۲۳

عزیزم تورو جان عزیزت به حرفام گوش کن بخدا منم ی زمانی عین خودت بودم ولی به جان عزیزترینم سی سالت ک بشه اصن با خودت میگی واقعا حیف وقتم و حیف اعصابم ک برای این بی ارزشا گریه میکردم ببین من الان ۸ ساله ازدواج کردم و اونی ک من براش زجه میزدم الان داره زجه میزنه برام ک برگرد اما انقدر برام بی ارزشه ک اصلا انگار هیچوقت نمیشناختمش همش با خودم میگم چقدر الکی خودمو برای این تلف کردم این همهههه پسر بود رو کره زمین به جهنم ک اصن برام ناز میکرد مگه قحطی پسر اومده بود من چ خلی بودم همش قبطه میخورم به قران هیییییییچ پسری ارزش یذره اشکتو نداره ببین هرکی هرکی گفت نمیخوامت فورا از فضای مجازی بلاکش کن و شمارشو پاک کن و برو تا اون کیس مدنظرت پیدا بشه

2738

نمیدونم کی بود که میگفت مردا شکارچین، هرچی ازشون دورتر شی بیشتر میان سمتت، تو فقط خودتو کوچیک میکنی اونم بیشتر بهت اهمیت نمیده

چرا کات کردی باهاش؟ 

یه دختر که میخواد زندگیشو قشنگ بسازه🌱🦋

ادامشم برات بزارم ببین با هر پسری دوست میشی ب هییییییچ عنوان ن بهش پیام بده ن بزنگ پطرا عاشق اینجور دخترا میشن ،، همیشه ناز بیا ببین همین پسررو بلاک کن اگر دوباره برنگشت اما تو دیگ محلش نده

دقیقا چقد حرفات درسته.انگار فقط اومده بود منو بکشه و بره. مثل بیمار روانی منو وابسته کرد به بدترین ش ...

اخه منم تو سن پایین این تجربه رو داشتم.گریه میکردم طرف بهم زنگ زد گفت آدم واسه مرده گریه میکنه،پس من واست مردم ک گریه میکنی...یعنی روانمو نابود کرد،عکسامو پخش کرد تو فامیل مادری اصلا اگه منو کشته بود کمتر اذیت میشدم.

بعدا فهمیدم با چندین دختر اینکارو کرده و کلا مریضه طرف.

پیامم بدی فایده نداره چون تک کلمه ای جواب میده باور کن الانم هرجا میشینه میگه این دختره دنبالمه ارزش نداره خودتو کوچیک نکن 

تو عاشق نبودی دل تو چه سنگه ،ولی تا قیامت دلم واست تنگه ،نفرینت نمیکنم من خوشی تو خوشیمه، تو هرجا بخندی خندت دل خوشیمه....اگه دوس داشتی یه صلوات واسه حاجتم بفرس جای دوری نمیره مهربون😊😘💕
عزیزم تورو جان عزیزت به حرفام گوش کن بخدا منم ی زمانی عین خودت بودم ولی به جان عزیزترینم سی سالت ک ب ...

اینکه ازدواج کردی و سر خونه زندگیتی خیلی تاثیر داره. برام دعا کن منم زودتر ازدواج کنم

2706