2733
2734

نمیگم فقر مطلق

ولی همون حداقلیت ها رو کمش رو داشتن 

برای ازدواج دلشون میخاد با یه پولدار ازدواج کنن  که بچه هاشون مثل خودشون نباشن 

هر چی خاست بتونن براش بخرن 

خودم خیلی تو ازدواج نگاه مادی دارم 

فکر میکنم به خاطر همینه 

شما چی میگین؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من شرایط معمولی داشتم 

حقوق بازنشستگی نیروی انتظامی داشته پدرم

برای همین برام اوضاع مالی همسرم مهم بود

الانم راضی هستم

بچم داره به بهترین شکل با بهترین امکانات بزرگ میشه

Afsaneh_67 هستم…..هرکسی با من مشکل داره،مشکل گشا ابوالفضل😂
2728

نه واقعا اصلا برام ملاک نبود 

آرامش برام ملاک بود 

دنبال ییه مردی میگشتم بتونم بهش تکیه کنم ک دو تایی زندگیمونو بسازیم 

ولی خب خداروشکر مشکل مالی ندارم 

ولی آرامش کم پیدا میشه

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

آره من پدرم پول هم داشته باشه خیلی خسیس هس به لباس گرفتن اصلا خوشش نمیاد بهمون پول بده فقط خرج خوراک میده خدا هیجی مردی رو خسیس نگن خدا رو قسم میدم به صاحب الزمان اگه یک روز به من شوهر داد فقط خرج کن برای زنش باشه فقطها دست ودلباز برای زنش باشه مهم تر ازهمه اول خودم موفق شم بعد شوهر کنم هرچند ۲۹ سالم هس اصلا هم سن برام مهم نیس

2740

یه همسایه دارم

فقط فکرش

مغزش لباس لباس لباس

جز تیپ و استایل هیچ حرفی بلد نیست

حتی چند بارم گفت چیه تکراری میپوشی و...

بعد تو حرفاش از دهنش در رفت بچه بود مامانش لباس کهنه های یکی دیگه رو بهش میپوشوند که خونه بژرگتر بخرن 

میگفت کاش یه جای خونه فکر تیپ ما بود

با کسی ازدواج کن که علاوه بر پول انسانیت داشته باشه من خیلی هارو دیدم شرایط مالیشون از ما پایین تر بود ولی خانواده و خونشون از ما خوشبخت تر و خوشحالی بچه هاشون از ما بیشتر انسانیت مهم تر از شرایط مالیه 

والا منم که بابام اوضاع مالی خیلی خوب داره و دوران مجردی هیچی کم نداشتم ، وقتی خواستم ازدواج کنم شرایط اقتصادی طرف خیلی برام مهم بود ، فکر نمیکنم ربطی به فقر داشته باشه ، پول یکی از مهمارین چیزاس تو ازدواج ، کسایی ک میگن مهم نیست و تفاهم و عشق کافیه ، هنوز خیلی مونده تا بزرگ شن 

من الان با کسی ازدواج کردم وضع مالیش از پدرم بهتره ولی شعور نداره خرج می کنه ولی فقط منت می ذاره می گم کاش جای اینکه میومدم به این مثل آدم ادامه تحصیل می دادم یه شغل خوب هم داشتم انقد منت سرم نبود ،چون زیباهم هستم قطعا بهترین موقعیت هارو هم داشتم با کسی ازدواج کردم که حتی اجازه اظهار نظر هم بهم نمی ده ..