2733
2739

۱۸ سالمه من ک متاهلم ولی میگم تو این چند سال فقط یادمه تا وقتی ۷ سال اینا داشتم بابام واسه ی سری از مناسب ها واس مامانم گلی چیزی می‌گرفت از اون موقع تا الان ن تولدی ن کیکی ن ی شاخه کلی ... چجوری مامانم دلش نمیگیره؟ 

با این حال ک میدونم خب دوس داره ولی اصلا نشون نمیده و خودش ب هر مناسبت واسه بابام حتی شده ی اسپری بدن میگیره 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2738

شوهر منم گل نمیخره برام  

ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین                                         🌸پروردگارا✨دستانم بسوی توست🌸نگاهم به مهربانی و کرم توست✨با تو غیر ممکن‌ها ممکن می‌شود🌸نا ممکن‌های زندگی‌ام را ممکن بفرما✨که باخدای بی‌همتایی چون تو🌸معجزه زندگی جان می‌گیرد✨الــهــی آمـیـــن🙏🏻 خدایا شکرت که بهترین معجزه زندگیم پسر نازمو بهم دادی
ولی خودم واسه تمام مناسبت ها شوهرم واسم ی چیزی میخره اما اکه قبلش خودم انتظاری بیشتری داشته باشم و ا ...

خب خودت پیشنھاد بدہ ب پدرت مثلا قبل تولد مادرت ب پدرت بگو میخوام برای مامانم کادو بخرم شما ھم ی مبلغی بدین کادو بھتر بخریم از طرف ھر دومون کادو بدیم یا من کادع میخرم شما کیک و گل بخر و۔۔