2733
2734

چون شوهرت بیشعوره 

این بچه دو روز دیگه تو روی شوهرت هم وایمیسه 

بشین جدی باهاش حرف بزن 

بگو اینجور تربیتش کنی دوروز دیگه وسط پسرا تو خیابون باید جمعش کنی 

از بچه ات یا تهدید و یا کتک یواشی بزن که جرعت نکنه بزنه 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چون شوهرت بیشعوره  این بچه دو روز دیگه تو روی شوهرت هم وایمیسه  بشین جدی باهاش حرف بزن&n ...

هزار بار گفتم نمیفهمه چون با من تفاهم نداریم اینجوری دلش خنک میشه نمیفهمه به چه قیمتی به قیمت خراب کردن آینده بچه هر وقت میخوام یه چیزی به دخترم بگم یواشکی تو گوشش میگه ولش کن اونو

فقط خدا
2728
هزار بار گفتم نمیفهمه چون با من تفاهم نداریم اینجوری دلش خنک میشه نمیفهمه به چه قیمتی به قیمت خراب ک ...

وواوالا من تاپیک هات را خوندم 

کلا شوهرت خیلی اذیت کنه 

من توصیه به طلاق نمیکنم ولی برو مشاور صحبت کن (اگه نمیتونی انلاین بگیر)

اگه درست نمیشه یه فکری به حال زندگیت کن 

شما که هنرمندی از پس خودت بر میای

ای بچه هم با این اخلاق باباش دوروز دیگه مثل باباش لجباز و بد دهن میشه 

وواوالا من تاپیک هات را خوندم  کلا شوهرت خیلی اذیت کنه  من توصیه به طلاق نمیکنم ولی برو ...

آره اونقد غصم داده همش تو تاپیکام هست جون سگ داشتم که تاحالا دووم آوردم...عین اون شده بچگیاش شوهرم دعواش میکرد بهش میگفت حیوون حالا دخترم به من میگه منم فقط نمیخوام بچه طلاق بشه همینجوری ادامه میدم امیدوار به اینکه فرجی بشه...

فقط خدا
آره اونقد غصم داده همش تو تاپیکام هست جون سگ داشتم که تاحالا دووم آوردم...عین اون شده بچگیاش شوهرم د ...

نمیدونم والا 

ولی گاهی بچه طلاق بودن بد نیست 

دخترت معلومه شدیدا اسیب دیده و احتمالا ناسازگار باشه

باید تحت نظر روانشناس باشه 

یکی از بدترین نوع های تربیت دو تربیتی شدنه 

پدر یه چیز بگه مادر یه چیز