2737
2739

قبلا راجبش چندبار تاپیک گذاشتم 

که پسر داییم عاشق یکی از دخترها فامیل بود از بچگی ۱۳ سالگی که من یادمه عاشقش بود همه کار برای رسیدن به دختره کرد اما دختره قبول نکرد پسر داییم هنوزم مجرده و با هیچکس وارد رابطه نشده بعد ۱۵ سال فقط اونو دوست داشت و داره ..با اینکه دختره تمام دور های دنیا رو زد ازدواجم کرد و جدا هم شد صدتا حرف پشتش افتاد  و...،خلاصه 

جمعه این هفته که گذشت رفته بودیم بیرون خانواده داییم هم بودن پسر داییم خیلی تو فکر بود و غمگین بود 

(همیشه غمگین هست ولی اون روز خیلی شدید تا الان اونجوری ندیده بودمش)

منم رفتم کنارش نشستم کمی باهاش حرف بزنم شاید بتونم کمکش کنم بحث کردیم و حرف زدیم تا رسیدم 

که پسر داییم گفت بهاره رو دیدی ؟

گفتم آره 

پسر داییم گفت دیدی چقدر ظاهرش عوض شده چقدر زیاد عمل و اینا کرده صورتش مصنوعی و عملی شده من بعد چند سال دیدم نشناختم 

منم گفتم آره 

پسر داییم 

گفت اخلاقش و طرز فکرش میگن خیلی عوض شده 

و اینکه پشت سرش حرف زیاده و کارهای اشتباه زیادی هم کرده خلاصه تبدیل شده به یک آدم دیگه و هیچ شباهتی به اون بهاره که ما چند سال پیش می‌شناختیم با هم خانوادگی مهمونی و تفریح و مسافرت می‌رفتیم نداره اون بهاره که از لحاظ حیا و پاکدامنی تمام فامیل سرش قسم می‌خوردن 

اون بهاره که پایه و پرانرژی بود باهاش همیشه خوش می‌گذشت.. دیگه اونجوری نیست اصلا 

منم گفتم آره بهتره توام بهش فکر نکنی اون لیاقت تو را نداشت و نداره زندگی اینو بهش فهماند که آخر و عاقبت بلند پروازی هاش و تفکرات اشتباهش و خود بزرگ بینیش چی شد تاوانشو داد.

گفت نه من به این فکر میکنم که حتی خود بهاره الان بیاد نمیتونه جای اون بهاره که عاشقش بودم رو برام پر کنه

یعنی من تا ابد حسرت اون بهاره اون آدمی که عاشقش بودم به دلم میمونه حتی اگر خودشم کنارم باشه..این غمگینم می‌کنه.

سنگینی حرفش منو تو فکر برد واقعا گاهی آدما که دوسشان داریم جوری عوض میشن که حتی خودشانم نمیتونن جای خودشانو پر کنن و دلتنگیت برای اون آدم تا ابد باقی می‌ماند حتی اگر خودشم کنارت باشه 🖤🖤

اخی.🌱🥺

چه حرف جالبی زد پسرداییت.

خیلی حرفش جای تامل داره.

الهی خوشبخت بشن هردو و همچنین شما

حامی سفت وسخت محیط زیست🌱خواهش میکنم طبیعت رو تمیز نگه دارین و زباله توی خیابان نریزید.کشورهای اروپایی به همین دلیل تمیزن.چون مردمشون رعایت میکنن.🥰....خدایااا ازت خواهش میکنم کمکم کن،نمازهام هرگز قضا نشه و پوشیده باشم.مثل مروارید داخل صدف.♥️🥺
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

اسی جان سلام، من تقریبا تاپیک هات رو خوندم، تاپیک های خیلی جالبی داشتی ، من واقعا از خون نشون لذت بردم، فقط یه سوال داشتم ازت، توی یکیشون که گفته بودی میخای به خاستگارا که فکر کنم پسر حالا بود و خیلی عاشقت بود جواب مثبت بدی، گفتی شب بهش پیام میدم بعد گوشیم رو خاموش میکنم تا بعداً واکنش رو ببینم، قرار بود نتیجه رو اینجا بگی ولی من جایی ندیدم ، خیلی کنجکاو شدم واکنش چی بود، شوهرت همونه یا کس دیگه؟

2740
پسردایی منم همینقدر عاشقم بود و هنوز مجرده

اگر توی زندگیم واقعا کسی آنقدر من رو از صمیم قبل دوست داشت و عاشقم بود ، من هیچ وقت رهاش نمیکردم، متأسفانه هیچ وقت همچین عشقی رو تجربه نکردم 

اگر توی زندگیم واقعا کسی آنقدر من رو از صمیم قبل دوست داشت و عاشقم بود ، من هیچ وقت رهاش نمیکردم، مت ...

مم‌نیست طرف چقدر دوست‌داره، مهمتر اینه‌تو چقدر میخواییش!!