2737
2739
عنوان

پسر همسایه اومد تو خونه بابامو زد

622 بازدید | 41 پست

زنگ زدیم به 110 اومد صورت جلسه کرد بعد رفتیم بیمارستان 

بچه ها میشه کاری کرد؟؟ 😭

تورو خدا راهنماییم کنید 

اگه شکایت کنیم دستگیر میشه؟ 

اصلا دیه اینا برامون مهم نیس میخوام بدونم میشه بندازیمش زندان؟؟؟ 

اگه با نظرم مخالفی ریپلای نکن من اومدم برای چندلحظه از زندگی فارغشم نه اینکه باشما بحث کنم .. ممنون 🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ها؟

منم کوروش شاه جهان شاه بزرگ شاه دادگر شاه سومر و اکد شاه چهار گوشه جهان ارتش من به آرامی وارد بابل شد نگذاشتم رنج و آزاری به مردم این شهر و این سرزمین وارد اید من برده داری را برانداختم، به بدبختی های آنان پایان بخشیدم(بخشی از منشور نامه کوروش بزرگ)کوروش شاه جهان شاه بزرگ شاه دادگر آسوده بخواب زیرا که ما بیداریم منم فرزند کوروش بزرگ منم یک ایرانی اصیل افتخارم وطنم.ایرانم ای ایرانم (کاربری از تاریخ ۸ اردیبهشت ۴۰۳ ساعت ۹ شب ماله من شد تایپک های قبل به من مربوط نیست)
2742

بابات چیکار کرد 

الکی که نمیشه

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
2740

الان دستگیر نمیشه

شکایت می‌نویسید و می‌رید پزشکی قانونی براتون بعدش ابلاغیه میآید می‌رسد چندبار شورای حل اختلاف و دادسرا و ... اگر رضایت ندید میفرستم دادگاه اونجا قاضی حکم میده 

پیج خوشمزه من @angel__dessert

نمیسه ک همینطور بیاد بزنه باباتو قبلش چیشده مثلا یا خودش همینطوری اگ بیاد بزنه مثلا اگ تحت تاثیر مواد و اینا بوده باشه دیه ک میده شاید بارداشا بشه ولی جون اثبات میسه ک تعادل عصبی نداشته از اون لحاظ کاری ندارن چون غیر عند بود ولی خب اگ قبلا مشکلی بود دیگ باید فهمید ولی اگ حرفت برای اینه ک متونی زندان بندازین اره

2706