2733
2734
عنوان

یکسااال از این رفتار مادرشوهرم داره میگذره ولی من یادم نرفته هنوز😐

| مشاهده متن کامل بحث + 3010 بازدید | 77 پست
گوسفند مشترک بود؟ وا خب بهش میگفتی

نه والا🤣 من قبرم هم با اینا مشترک برنمیدارم 

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فراموش كن ديگه يه مقدار گوشت بوده چيز مهمي كه نبوده 

یه گوسفند بود نه یه مقدار😅

بعد من از رفتارش خیلی بدم اومد 

وگرنه گوشت رو که همونجا دیدم انقدر واسش میجنگه کلا قیدشو زدم گفتم بزار برداره بلکه چشمش سیر بشه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
درست مثل مادر شوهر من باهاش شریک شدیم خاک تو سرش قسمت کردن خودشو دخترش خنده دار بود چشمی میزاشتن بعد ...

اخه این چشمی هم معلوم بود واسه ما کمه

اونم گوسفندی که اصلا شریکی نبود🥴

فرض کن به من گفت تو خورشت درست میکنی؟ خورشتی نزارم واست🤣🤣

من بسته بندی هاشو بعدا تو خونه دیدم نصفش استخون بود بخدا میگفت واسه ابگوشت عالیه

2742
یه گوسفند بود نه یه مقدار😅 بعد من از رفتارش خیلی بدم اومد  وگرنه گوشت رو که همونجا دیدم انقد ...

من از تقسيم يه ارثيه چند ميلياردي گذشتم چون ديدم بخوايم دنبال تقسيمش باشيم تنها كسي كه اواره ميشه مادرشوهرمه ديگه يه گوسفندو راحت ميشه بخشيد  

من از تقسيم يه ارثيه چند ميلياردي گذشتم چون ديدم بخوايم دنبال تقسيمش باشيم تنها كسي كه اواره ميشه ما ...

منم از سه دنگ خونه گذشتم خواهر تازه مهریه ام بود و با دادنش اواره هم نمیشدن 

ولی گوسفند ارزش اینو نداشت انقدر خودشو تو چشم من کوچیک کنه من هنوز از رفتارهاشون در عجبم

2740

یه بار هم این بلا سر ما اومد خونه اونا قربونی کردیم یه عالمه از گوشت رو همون روز ناهار چلو گوشت کرد بقیه رو هم دعوت کرد .هر چی گفتم به نیازمندها بیشتر بدیم گوش نکرد .

جالبه چند وقت قبل خودشون قربونی داشتن ناهار گفت چلو گوشت بزاریم انقدر گوشت کم گذاشت سر سفره نفری اندازه دو بند انگشت گوشت رسید.

خلاصه توبه کردم دیگه هرگز چنین کاری نمیکنم 

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت

عین فامیل شوهرندیدبدید من😑برادرشوهرم وشوهرم چندسهم گوشت شریک شدن اون بردگذاشت تویخچالش زنش چندروزبعدش ک زایمان کرد همش واسه اون میپختن بخوره قوت بگیره،برادرشوهرمم دست دخترشومیگرفت بامادرشوهر میووردخونه ی ما گوشتای ماروبخورن همه رو تا چهل روزگی زایمان زنش خوردن خونه ی ما.یخچالم هیچی نزاشتن شوخرمم بدترازونا هرچی تویخچال باشه تاتوشیکم اونا نکنه دس وردارنیس.علنا لقمه ازدهن من میکشه بیرون میزاره دهن جاری وبرادرشوهروبقیه شون 

فقط 23 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه بار هم این بلا سر ما اومد خونه اونا قربونی کردیم یه عالمه از گوشت رو همون روز ناهار چلو گوشت کرد ...

واقعا چی تو سرشون میگذره که 

فکرمیکنن زرنگیه؟ اصلا خیلی زشته 

من بعدا گفتم ای کاش اون یه ذره گوشت هم میذاشتم بخورن خودشون 

حالا جالبه بعدا خودشون گوسفند کشتن من حتی نرفتم خونشون 

گفتم بزار یاد بگیره شاید

بعد مادرشوهرم ۴تا بسته گوشت چرخ کرده واسه ما فرستاده بود🥴 که مثلا جبران کرده باشه خیر سرش

منم از سه دنگ خونه گذشتم خواهر تازه مهریه ام بود و با دادنش اواره هم نمیشدن  ولی گوسفند ارزش ا ...

وای منم سر این چیزا به جنون میرسم ...نه بخاطر گوشت بخاطر حریص بودن و عوضی بازی طرف

2706