2737
2739

یکیو میشناسم یه پسر لاغر ک قدش حدودبالای ۱۸۰وزنش حدود۵۵کیلو بود.بعد گفت میخام برم باشگاه ک چاق بشم.در عرض یکسال وزنش حدود صد کیلو شد و خیلی هم بهش میومد چون قدش خیلی بلند بود.کم کم از پادرد شکایت میکرد همه میگفتن تو باشگاه ضربه خورده کم کم لنگ شد بردنش دکتر و ام ار آی رنگی فهمیدن استخون لگنش سیاه شده و داره سابیده میشه و کمرش خم شد و مث پنگوئن راه میرفت دکتر گفته باید مفصل مصنوعی بذاری بجای مفصلایی ک سابیده ک عمل سختی هست دوتا پاش باید عمل بشع سنی هم نداره سی سالشم نشده حدود ششصد میلیون هزینه عملاشع.

میدونین چجوری چاق شد؟ باهمین قرصا و پودرای چاقی.

چیزی ک پودر شده و نمیدونین ترکیباتش چیه نخورین خواهش میکنم ازتون ب خودتون رحم کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

منکه خیلی پشیمونم یکی دوبار امتحان کردم اشتبا کردم😞

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐

از طرف منه لاغر که دارم با رژیم چاق میشم میگم احسنت به خودت و تاپیکت من کچل شدم انقد گفتم پودر و قرص نخورید😂❤️ 

همه هم مشالا از دم... گشاد میخوان بدون زحمت چاق یا لاغر شن هر اشغالی رو ندیده و نشناخته میریزن تو معدشون 

2738
اسم قرص وپودرشو میدونی؟

ن اما دکتر گفت بخاطر پودر چاقی هست توی نت هم بزنین سیاه شدن استخوان لگن دلیلشو میزنه مواد چاق کننده ی شیمیایی.خیلیا ب اسم گیاهی و.... میفروشن اما خدامیدونه داخلش چیه