2733
2734

راستش من خامی کردم بهش میوفتم ک مامانم همش منت میبره سرم چه قدیما چه الان برم خونش 

بعد از وقتی باردارم نمیذاره برم خونه مامانم میگه قبلا هیچی نمیگفتم چون خودت بودی اونم مادرت بوده ولی الان تا وقتی بچم تو شکمته نمیری خونه مامانت 😶🤦🏻‍♀️  بخواد سر بچم منتی باشه اگه مسعله فقط غذا و خوراک بودتا اون چند روزی بودی خودم همچی برات میخریدم تو  یخچالشون میذاشتم مشکل اینجاست همشم کارای بقیه رو بهت میده انجام بدی برادرامو میگه 🤦🏻‍♀️ یا حتی کارای خونه رو 

منم پوسیدم تو شیراز تنهام

مامانم اینا تهران 

چکار کنم بزاره برم خسته شدم دلم برا آبجی داداشام تنگ شذه😥

ALireza,avaیه صلوات برام میفرستی؟  .خدا صدبرابر کمکت کنه..آقایون راضی نیستم تاپیک منو بخونید یا نظر بدید. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

حرف نسنجیده نزن وقتی میبینی شوهرت جنبه نداره....بذار ی مدت بگذره دوباره بگو بعدم بگو حالا من ی حرفی زدم شوخی بود مادر وپدر ک سر بچش منت نمیذاره...بگو بیخیال بابا شل کن....من باید اعصاب و روانم آروم باشه برای بچه هم خوبه

خوشبختی ینی داشتن ی خانواده چهارنفره🥰                     خوشبختی ینی همسرت مثل کوه پشتت باشه و نذاره خم ب ابروت بیاد ❤️و خوشبختی ینی همسرت واقعاااا عاشقت باشه و اینو هربار از نگاهش بفهمی🥰🥰...خوشبختی ینی تو بعداز ی عالمه اشتباه راجب همسرت با ی تلنگر ب خودت بیای و مسیر اشتباه رو برگردی و بشی همدم و همراه همسرت برای باقی عمر❤️❤️.                                           سنتی ازدواج کردم و اوایل از همسرم متنفر بودم حتی بعداز عروسی تا سه چهارسال اکثر اوقات باهم جروبحث و دعوا داشتیم اما بعداز ی دعوای شدید ی تلنگر بهم خورد فهمیدم چقدر همسرم خوبه فهمیدم چقدر ویژگیهای مثبت داره ک من تا اون موقع بخاطر اینکه تحت تاثیر اطرافیان بودم نمیدیدم سعی کردم خودمو تغییر بدم و دادم😌البته ناگفته نماند همسرمم بخاطر من خیلیییییی زیاد تغییر کرد🤗         الان خداروشکر خیلی وقته همچی آرومه و خیلی عاشق هم هستیم❤️❤️❤️. اینارو نوشتم ک بگم عزیزانی ک اوایل زندگیتونه و باهم جروبحث دارین فوری نرید سراغ طلاق و خانواده ها اول از همه از خودتون شروع کنید انشالله ک همچی خوب میشه و زندگیتونو میسازین🤲                         حضرت یار سایه ات مستدام❤️❤️❤️

والا خوب کاری میکنه کاش شوهر منم غیرت داشت نمیزات بیام من اگه شهر عریب بودم به خدا سعی می‌کردم دیر به دیر بیام من مشکلم اینه باهاش همسایم خواهرم کوچه اونوریه هر دو رو واسه نهار دعوت کرد بعد من شوهرم امروز شیفت بود فرستم موندم کلی منت که و کلی هم کار کردما تازه ۸۰ تومنم واسه  داداشم خرج کردم بعد کلی هم حرف ازش شنیدم 

والا خوب کاری میکنه کاش شوهر منم غیرت داشت نمیزات بیام من اگه شهر عریب بودم به خدا سعی می‌کردم دیر ب ...

همسایه خوب نیست 

ولی دیگه مثل ‌شوهر منم خوب نیست حالا من ی چیزی گفتم 

ALireza,avaیه صلوات برام میفرستی؟  .خدا صدبرابر کمکت کنه..آقایون راضی نیستم تاپیک منو بخونید یا نظر بدید.