2733
2739

سلام بچه ها من و شوهرم تو دوران عقدیم و هنوز سر خونه زندگیمون نرفتیم خلاصه تولد شوهرم نزدیکه برای همین زنگ مادر شوهرم زدم گفتم بیا شوهرمو سورپرایز کنیم مثلا شما کیک بگیرین من کادو بگیرم گفت خب اون شب عقد فلان قوممونه گفتم خب یه شب قبلش گفت اون شبم حنابندونه گفتم خب باز یه شب قبل حنابندون بعد گفت اون شبم تولد خودمه نمیخوام قاطی بشه گفتم خب اشکالی نداره باهم میگیریم بعد گفت تو هم مثل دخترم میمونی موجودی کارتم صفره گفتم از باباش بگیر گفت خب کلا اوضامون خرابه گفتم باشه اگه نتونستین خبرم بده گفت باشه دیگه قطع کردیم بعد بچه ها اوضاع مالیشون خوبه فقط خیلییی خسیسن خیلی ناراحت شدم به نظر شما این حرفش درست بود که جلوی من زد ؟؟ بنظرتون چیکار کنم چه واکنشی نشون بدم الان ؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740

جدی چجوری روت شد زنگ بزنی بگی کیک بگیرید سورپرایز کنیم؟

خب خودت یه کیک میخریدی میبردی سورپرایز میشد دورهم میخوردید دیگه

ادمای پولدار هم گاهی دستشون خالی میشه یهو

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

اتفاقا تو اشتباه کردی شوهرتو دعوتش کن با مامانتو خونواده خودت سوپرایزش کنید

چرا اصلا به اون گفتی خیلی اشتباه کردی

بلاخره پیداش میشه  یه روز رنگین کمون"^"دیگه نمیگیره هیچوقت رنگ غم آسمون😔
وقتی گفته موجودی کارتم صفره دیگه نباید اصرار میکردی که از باباش بگیر خب خودت تنهایی بگیر کیک اینا ر ...

میگم واقعا شما فکر میکنین ندارن ؟ دارن نمیخوان خرج کنن برای پسرشون اینا تاحالا تو عمرشون هیچ کاری برای شوهرم نکردن توقع نداشتم ک اینقدر پرو باشه ک مستقیم بگه ندارم 

بنظرم کار شما خیلی زشت بوده که زنگ زدی گفتی کیک بگیر وفلان

اگه میخوای سورپرایز کنی خودت هدیه و کیک بگیر و سورپرایز کن چرا واسه بقیه تعیین تکلیف میکنی؟

خیلی دوست داری خانوادش باشن اونارو هم دعوت کن.

بعدشم وقتی یکی دوبار گفتی و طرف بهونه آورد جالب نیست دیگ بحث رو کش بدی و سیریش شی.

2706