2733
2734
عنوان

فقط صحنه ی س ..ی نون خ😐😐😐

618 بازدید | 33 پست

اونجا که افشین دست میکرد تو موهاش زنش بهش میگفت به چتریات دست نزن دست رو نقطه ضعف من نذار، بیا بریم خونه😐😐😐😐

کمدی آمریکایی شد یهو

😬😬😬😬🤣🤣🤣

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

فقط قیافه افشین🤣🤣🤣🤣🤣🤣

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
2742
2740

😂😂😂😂

به چی دقت میکنید

کاش معجزه ای بشه منم به آرزوهام  برسم 🧡☀ عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨

این صحنه هارو بچه ها هم میبینن یه خانمی تو سایت گفت سخته واسه بچه ۵ سالم توضیح بدم به چیزاییشو 😑

بروهئ لٛوْرستان چشم و چراغ ايران🦋یه صلوات بفرست به عشقم برسم ❤من شاید عالی نباشم اما حداقل ؛ فیک نیستم،زندگی‌‌دقیقاازهمان‌جایی‌شروع‌میشود،که یک نفر می‌خندد و خنده او با دیگران فرق دارد🤍یک عدد چال گونه دارم😉اهنگ نازی نازی امشب دلم مست توعه رو پیشنهاد میکنم گوش بدید💙🦋😂یک عدد دهه ۸۰تادی میگم ۸۰ اما ما از نسلی سخت بوجود آمده ایم از جنس زلزله سیل  تحریم اقتصاد کرونا و خیلی چیزای دیگه اما آرزوهامون قشنگه چون خدا قشنگ نوشته🦋💙بعد از خدا اصالتم را میپرستم اصالت مارا موزه ها فریاد می‌زند کوروش کبیر لُر بختیاری💙🦋
2706