2733
2739
عنوان

برای عموم میخوایم بریم خواستگاری

| مشاهده متن کامل بحث + 5069 بازدید | 179 پست
مسولیت که فقط به دادن نون و آب و خورد و خوراک نیستا ، مسولیت زندگی متاهلی شامل خیلی چیزا میشه . تنها ...

به چه چیزهای هستش

میدونی پول درآوردن الان چقدر سخته

مرد هم دلش به محبت زن خوشه

پسرهستم ولی مجرد و ۴۰ ساله.لیسانس صنایع و ایشاله دو ساله دیگه بازنشسته میشم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چه عجیب دنبال زن خونه دار هست . ولی خب تو پزشکی ساعت کاری بالا هستش  زن خونه دار بنظرم زیاد گ ...

نه ایشون تایم کاریش خیلی بالا نیست متخصصه تو مطبه ولی بعضی وقتا ممکنه بمونه بیمارستان 

میگه من میرم خونه خانومم باشه اگر مثل من باشه ممکنه من بیام خونه نباشه و سرکار باشه 

2728
خدا حفظشون کنه کدوم شهر هستن تهران میان؟ 

حالا اسی دلیل رد کردن عموت چیه چرا اشنایی ها رو رد میکرد 

دکتراااا خیلی به ظاهر اهمیت میدن اینو تجربه ثابت کرده بهم الخصوص خانمهای خوش لباس امروزی 

اصلا رفتارشون متفاوت میشه 

من خودم همیشه خیلی شیک میرم مطب دکترا انگار دارم میرم مهمونی همیشه بهترینم لباس میپوشم 

نه ایشون تایم کاریش خیلی بالا نیست متخصصه تو مطبه ولی بعضی وقتا ممکنه بمونه بیمارستان  میگه من ...

اره اینم حرفیه

خب با دندون پزشک میتونه ازدواج کنه 

دندون پزشکا خانما اصولا صبحا کار میکنند . 

فقط فکر نکن سنش بالا خواستگار نداره  شاید باورت نشه ولی کلا ی طوری خیلی خواستگار داره و رد میک ...

نه خیالت راحت من اصلا اهل فکر کردن به این چیزا نیستم توخانواده ما خیلیا سن بالا ازدواج میکنن نرماله 

خب عین عموم سختگیرن پس 😁 انشاالله موضوع در و تخته باشه

به چه چیزهای هستش میدونی پول درآوردن الان چقدر سخته مرد هم دلش به محبت زن خوشه

این قدر پستی و بلندی و مشکل و حرف و حدیث پیش میاد باید خیلی هم از خودگذشتگی داشت غرور و لجبازی و قهر نداشت تا زندگی آدم دووم بیاره . 

من مرد نیستم نمیدونم دقیقا مردها چی دوست دارن ولی محبت رو قطعا همه انسانها نیاز دارن . 

2740
این قدر پستی و بلندی و مشکل و حرف و حدیث پیش میاد باید خیلی هم از خودگذشتگی داشت غرور و لجبازی و قهر ...

درک متقابل

دو نفر همیشه با هم حرف بزنن

این قدر پستی و بلندی و مشکل و حرف و حدیث پیش میاد باید خیلی هم از خودگذشتگی داشت غرور و لجبازی و قهر ...

ازدواج چقدر داستان داره

بله خیلی خوبه . اما اینا به گفتن آسونه و همه میگن اما نمیدونن توی زندگی چه جوری باید پیاده بشه. موفق ...

چه ادم پخته ای شدین

2706