2737
2734
عنوان

امشب شوهرم گفت یکی دیگ رو دوست دارم😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 97914 بازدید | 446 پست
هی عزیزم به حرفش اهمیت نده روزگاره اینم میگذره ولی از قلبت نمیره  دیروز منم له شدم بعد زایمانم ...

کاش توههم میگفتی برات زحمت کشیدم بچه آوردم که این حرفا رو بشنوم کاش میگفتی اگه توهم مثل من عذاب زایمان رومیکشیدی   این حرفا رونمیزدی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ناراحت نباش الکیم فکر نکن از روی لجبازی گفته توکه اونجوری گفتی مردا همینن منم شوهرم خیانت کرد چندبار گفتم برو با همون گفت رو اعصابم باشی میرم از توهم بهتره دوستشم دارم باهاش لج نکن یچیزی گقته توی دعوا 

همیشه همه گفتن بیشتر از سنش میفهمه اما هیچوقت هیشکی نگفت بیشتر از سنش سختی کشیده...    
2742
گفت اونو دوس داره منی ک با همه بدبختیاش و نداریهاش کنارش بودم منی ک شاید دارو نداشتم ب دستم بزنم اگز ...

مردها لیاقت از خود گذشتگی را ندارن

خدا لعنت کنه همه ی زن ومردهای متاهل خیانتکار را
2738
همدردیم منم انقد کارای شوهرمو ب روش آوردم،روش باز شده ب راحتی میگه زن بازه😔

ولش کن دیگه ارزش غصه خوردن هم نداره بهترین کار رو کردی که جلوش گریه نکردی  شوهر منم همین ولی باز شما از من قوی تر. ی که گریه نکردی اینا وقتی بحث باهاشون ادامه بدی فکر میکنن چه تفحه ای هستند بهترین کا.ر این دیگه تو دعوا محل نزاری سکوت کنی تا بسوزه یه لبخنده مزخرف تحویلش بده و بس

سلام کاربرsedajan خیلی دنبالتون میگردم ولی پیداتون نمیکنم لطفا اگه با کاربری جدید اومدید خواهشا پیام بدید 
2706