2733
2739
عنوان

باورم شد مرد خوب هم وجود داره........

344 بازدید | 9 پست

درس این ترممو با ی استاد داریم خیلی ماهه تیپ قیافه و استایل کپ مجید اخشابی ..... معاون دانشگامونه با اینکه سنش زیاد نیس برای معاون شدن خیلی جوونه مقالاتشو که اینقدر مقاله نوشته که فقط لیست مقالات میخونی سرت گیج میره با اینکه دکترای ریاضی و منم تو ریاضی صفرم برای همه از بیس بیس درس میده واقعا هستن مردای که همه چی دارن و دنبال هیچ هوس و دختربازی و دل و دزدی نیستن ...چقدر ادم حس میکنه کنار اینها راحته 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

باید از زنش بپرسی وگرنه شوهر من تو محیط کار و دانشگاه و ....ماهه مااااه. ولی تو خونه من زیادم ر ...

حالا شما یک نفری همین که یه مرد پاچه بقیه رو نگیره کافیه هر چند که باید برا زنش بهترین باشه

2742

معلوم که هستن همه آدما بد نیستن چ خانوما چ آقایون درسته کمه متاسفانه اما هستن هنوز آقایونی ک ریشه و اصالت دارن  یکیش هم داداش خودم 😁😂😂

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
حالا شما یک نفری همین که یه مرد پاچه بقیه رو نگیره کافیه هر چند که باید برا زنش بهترین باشه

من یه نفرم😐😐😐😐😐😐😐

خب عزیزم مردی که واسه زن و بچه ش عالی نباشه، یعنی واسه یه روز دو روز و غریبه و رودربایستی خوبه. وگرنه تکیه گاه خوبی نیست.

2740
من یه نفرم😐😐😐😐😐😐😐 خب عزیزم مردی که واسه زن و بچه ش عالی نباشه، یعنی واسه یه روز دو روز و ...

اون که بله ولی منظور من این بود لااقل ظاهریش متشخصه شایدم من اشتباه میکنم ولی من مردای دوربرم زیاد درست نبودن