2733
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

از یه در رفت و امد میشه کرد

همون دم در

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
ورودی مترو

انقدر دلم تهران گردی میخواد🙂

پزشکی جان تو حسرت شدی واسم و تمام دلخوشی های زندگیمو ازم گرفتی💔تو آرزوی بچگیم بودی و من خودمو با تو و روپوش سفید و مطب و بیمارستان و دانشگاه پزشکی کللللی تصور کرده بودم،تو نیازم بودی،علاقم بودی،آینده ام بودی و پایه های ساختن زندگیم اما....
2740
انقدر دلم تهران گردی میخواد🙂

ی تور یکروزه برید بد نیست جاهای دیدنی میبرن خوبه

آقا هستم  میگه عشق یعنی با دعا یادش کنی خانه اش آباد دلداری که یارش را  فروخت                                  
ی تور یکروزه برید بد نیست جاهای دیدنی میبرن خوبه

تهران نیستم،خوزستانی ام

کلا یکبار اومدم چهار پنج روزه و برگشتم چندسال پیش

پزشکی جان تو حسرت شدی واسم و تمام دلخوشی های زندگیمو ازم گرفتی💔تو آرزوی بچگیم بودی و من خودمو با تو و روپوش سفید و مطب و بیمارستان و دانشگاه پزشکی کللللی تصور کرده بودم،تو نیازم بودی،علاقم بودی،آینده ام بودی و پایه های ساختن زندگیم اما....
تهران نیستم،خوزستانی ام کلا یکبار اومدم چهار پنج روزه و برگشتم چندسال پیش

اوکی انشالله دوباره بیاید و بتونید بیشتر بمونید و تهران رو خوب بگردید

اوکی انشالله دوباره بیاید و بتونید بیشتر بمونید و تهران رو خوب بگردید

ممنون،ان شاءالله که واسه دانشگاه پزشکی تهران بیام قبل مرگم

ممنون،ان شاءالله که واسه دانشگاه پزشکی تهران بیام قبل مرگم

دور از جون انشالله به سلامت میاید

دور از جون انشالله به سلامت میاید

ممنونم⚘

2706