2737
2734

ایه 31 سوره نور

که گفته زنان با ایمان خودشون بپوشونن بجز از پدران و ....

تو اون قسمت ها پسران شوهرانشان و خدمتکارانشان و اینا هم هست 

یعنی چی ؟

مگه پسران شوهر محرم اند؟ اونایی که پسر خودت حساب نشن نامحرم هستند دیگه و خدمتکاران هم گفته 

من متوجه نشدم ترجمه کاملش تو نت هست 

میشه معنیش رو برام توضیح بدین 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم که تازه رفته یه فاتحه یا صلوات بفرستید🖤خداوند رفتگان شما رو هم بیامرزه .......بابا بعد از تو دیگه اون هستی قبل نیستم و نخواهم شد....

34 نسا هم بگین

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پسران شوهر محرمن

خدمتکار و کنیز هم احکامش خاصه فعلا چون وجود نداره اون مدلی ولش کن

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

اگه با مردی ازدواج کنی که پسر داشته باشه به تو محرم میشه  و اگه از اون مرد طلاق هم بگیری دیگه با اون پسر نمیتونی ازدواج کنی

یا رب این نو گلان خندان که سپردیشان به من  سخته کمکم کن درست پرورششان بدهم   
2740

وقتی ازدواج میکنی پسر شوهرت محرم میشه

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡
سلام .پسر شوهری که باهاش ارتباط جنسی داشتید با شما محرمه حتی اگر از زن قبلی شوهر باشه.شرمنده رک گفتم ...

پسر های شوهر به محض خواندن صیغه عقد به نامادری محرم میشن ،دختران خانم بعد از رابطه جنسی بین زن وشوهر به ناپدری محرم میشن 

2706